Evden Eve Nakliyat

Rönesans Evden Eve Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerinde ve bölgelerinde evden eve nakliyat, büro taşıma, ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Eğer Başakşehir’de oturuyor veya Başakşehir’den taşınmayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz yerden Başakşehir’e veya Başakşehir’den taşınacağınız yere kadar, evinizi iş yerinizi taşıyabiliriz.

Evden Eve Nakliyat, Ev Taşıma veya Ofis Büro İşyeri taşımasında; paketlemenin çok önemli olduğunun farkındayız. Özenle yapılmış paketleme ve yetişmiş elemanlar ile, paketleme işlemi yapılacak ve eşyalar hasar görmeden evinize taşınacaktır. Paketleme en iyi ambalaj şekli temiz kağıt dışına baloncuklu naylon ve ve kutulama olacaktır. Bütün vitrin süsleri, değerli porselen vb. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmalı ve kutulanmalıdır.

Siz kahvenizi içerken, elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacak, kutulama işlemi bitince taşıma işlemine başlayacaklardır. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar, özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılmaktadır. Ağır eşyalarınız, özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismiyle etiketlenir, yeni yerinde paketler açılırken bu etiketlemeler dikkate alınır.