Evden Eve Nakliyat
istanbu eşya depolama hizmeti

İstanbul Eşya Depolama Hizmeti % 20 İndirim – 444 59 86

İnsan ağaç değil ki kökleri olsun, sürekli bir yerden bir yere aktarıp durduğumuz hayatlarımız var. Bu durum, insanlığın var olduğu zamandan bu yana var üstelik. Göç etmek, yer değiştirmek insanın doğası, yaşamın şartları gereği insan hayatını her zaman odağında olmuş. İstanbul eşya depolama hizmeti ile bu süreçlerin külfetli yanlarından kurtulacak güvenle eşyalarınızı depolayabilecek ve sürecin değişken tarihleri arasında kolilere konulmuş eşyalarla boğuşmak zorunda kalmayacaksınız.

İstanbul Eşya depolama hizmeti ile sayesinde bu saydıklarımızın hızlı ve yıpratmayan bir süreçle gerçekleşmesi mümkün. Üstelik eşya depolama hizmetinde gerçekten kaliteli hizmet sunan bir firma ile anlaşma sağladıysanız, bir yerden başka bir yere geçiş yapmak sizin için külfet değil eğlenceli bir eylem olacak.

Eşyalarınızı bir depoya koymak ve onları yapayalnız bırakmak gibi bir resim canlanıyorsa gözünüzde hemen o resmi silmenizi tavsiye ederiz. Çünkü; bu süreç son derece profesyonel ve güvenli adımlarla inşa ediliyor.
İstanbul eşya depolama hizmeti kapsamında oluşturulan özel depolarda sadece sizin eşyalarınızın bulunduğu bir oda veya bölmeye sahip olursunuz. Kiralama süreci boyunca rutubetten, nemden ve sıvı gibi tehlike arz edebilecek maddelerden uzak tutulan ve düzenli olarak kontrolleri sağlanan yüksek standartlardaki depolarımızda eşyalarınız güvenle saklanır.
Siz onları almak istediğinizde teslim ettiğiniz gibi hiçbir zarar görmeden tekrar sizlere iadesi yapılır.

Böylece, özellikle taşınma ve aktarım süreçlerinde eşyalarınızı dert etmeden hareket edebilirsiniz.

İstanbul Depo Kiralama Hizmetinin Avantajlarından Yararlananlar Mutlu

İstanbul depo kiralama hizmeti, kişilerin tercih ettiği bir ayrıcalıktır. Bu ayrıcalıklı rahatlığı tercih eden tüm müşterilerimiz çok mutlu oldular. Sizin için de bir ön görü oluşturması için eşya depolama hizmetinin avantajlarından bahsedelim:

Eşyalarınızı bir depoda bulundurmak yaşam alanınızda gereksiz bir alan işgalinden kurtulmanızı sağlar.
Taşınma süreçlerinde, yeni bir konut bulunması ya da ofis bulunması bazen aksayabilir. Eşyalarınızı boşaltmanız gerektiğinde, İstanbul depo kiralama hizmeti sizlere rahat bir nefes alacağınız konforu sunar.
Eşyalarınızın asla zarar görmediği bir ortamda muhafaza ediliyor olması endişe seviyenizi düşürür. Rahat bir şekilde hareket etmenize olanak tanır.
Eşya depolama hizmetlerinin içinde taleplerinize bağlı olarak nakliye, paketleme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Kendinizi hiç yormadan, taşınmanız için tercih edebileceğiniz özel bir hizmet olarak değerlendirebileceğiniz İstanbul depo kiralama hizmeti ile taşınma sürecinin yorgunluğunu yaşamazsınız.
Kredi kartı ile ödeme ve sözleşmeli taşıma işlemlerinin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ödemesi kolay, konforu çok olan eşya depolama hizmetini tercih ettiğinizde sizde iyi ki tercih etmişim diyen müşterilerimiz arasında yerinizi alacaksınız.

 İstanbul ya Deposu ile Yer Sorunu Ortadan Kalkacak

Eşya depolama hizmetinin ortaya çıkışında evvela büyük bir problemin çözümü bulunmaktadır. Özellikle İstanbul ilinde Türkiye’nin diğer illeriyle bir kıyaslama yaptığınızda taşınmanın çok zor bir iş olduğunu görürsünüz. Tüm süreç, eğer kendi kendinize halletmeye çalışıyorsanız büyük bir kabusa dönüşebilir. İstanbul eşya deposu sizi bu kabusa dönüşen kaoslu süreçle boğuşmaktan kurtarır.

Hatta daha da net bir şekilde taşınma sürecini anlatarak size bir somut tablo çıkartmak isteriz.

Haydi başlayalım;

Mecburiyetten ya da ihtiyaç dahilinde taşınmaya karar verdiğiniz de öncelikle, yeni yaşam alanınızı bulmak için bir çaba içine girersiniz.
Maddi ve manevi olarak rahat edeceğiniz o harika yeri, İstanbul içinde bir günde bulmak ne yazık ki mümkün olmadığından, arayışlarınız sizi biraz yoracaktır.
Bulduğunuz seçenekler içerisinde ulaşım sorunu olmayan, hayatınızı zorlaştırmayacak aksine kolaylaştıracak imkanlar sunan yeri tercih etmek için bir eleme yapmak zorundasınız.
Tüm bu süreçleri başarı ile hallettiniz diyelim, işte hemen sonrasında taşınma süreciniz başlar.
Fakat, özellikle İstanbul’da taşınmak hızlı olmak zorunda. Çünkü kaportasını verseniz dahi, yeni yaşam alanınızın farklı bir alıcısı çıkabilir, sizden daha önce davranabilir ve bir anda kendinizi başa dönmüş olarak bulabilirsiniz.

Taşınma sürecinde, hızlı ve sorunsuz bir yol izleyebilmek için kesinlikle profesyonel destek almanız gerek. Aksi takdirde, koliler bir yanda siz bir yanda, eşyaların paketlemesi, yeni yaşam alanının düzenlenip temizlenmesi derken arada yıpranırsınız.

Taşınmak, yeni bir yer yeni yaşam ve yeni bir hayat sizin için mutluluk verici bir hayalden birden bir eza sürecine dönüşebilir.

Fakat şu an buradaysanız sizin için İstanbul eşya deposu hizmeti noktasında artık dert edecek bir şey yok demektir. Çünkü yanınızda Rönesans evden eve nakliyat firması var.

Siz sadece yeni yaşam alanınızı seçin eşyalarınız ve taşınma işlemleriniz bizim güvencemizde olacak!

istanbul eşya deposu

 

İstanbul Depo Kiralama Hizmetini Nasıl Alabilirsiniz?

İstanbul depo kiralama kapsamında ihtiyacınız olan çözüm ortağınız Rönesans Nakliyat!

Site üzerinde bulunan iletişim bilgilerimiz üzerinden bizlerle irtibata geçebilir ve destek alabilirsiniz. Yapacağımız görüşme esnasında taşınacak evdeki eşya durumu, oda sayısı ve bununla birlikte dairenizin bulunduğu katı bizlerle paylaşmanızı talep ederiz. Sizden aldığımız bilgilerle birlikte taşınma ve depolama sürecinin planlamasını yaparız ve belirlemiş olduğunuz gün ve saatte tam da söz verdiğimiz gibi sizi hiç yormadan güvenle eşyalarınızı alır dilediğiniz yere ya da depolama hizmetimizden yararlanmanız için depolarımıza getiririz.

 İstanbul Eşya Depolama Fiyatlarında Ortalama Fiyat Aralığı Nedir?

Bir hizmet satın almadan önce en çok merak edilen sorulardan biri olan eşya depolama hizmeti fiyatı ne kadar sorusunu da yanıtlayalım:

Bu sorunun değişkenlerini izah ederek konuyu ele almakta fayda var.

Öncelikle taşınacak evin bulunduğu konum, binada bulunduğu kat ve hatta binadaki asansör siste mi bile taşıma sürecindeki fiyatlandırmayı etkiler.

Asansörlü taşımacılık ihtiyacının var olup olmadığı bilinmelidir.
Taşınacak evin odasındaki eşya sayısını da bilmemiz gerekir.

Tüm su soruların cevaplarını sizlerden aldıktan sonra sunacağımız hizmet için net bir ücretlendirmeyi iletebiliyoruz.

Neden sabit bir fiyat yok sorusunun cevabını da hemen şu şekilde verelim; siz her durumda aynı ücretle hizmet veren bir firmaya güvenebilir misiniz? Yapılacak işin ederi eğer alçalıp yükselmiyorsa burada bir sorun vardır. Değişen fiyatlar ve size sorulan sorular aslında güvenilir bir firma ile çalışacağınızın habercisidir.

istanbul eşya depolama fiyatları

İstanbul Eşya Depolama Güvenilir Mi?

Aklınıza takılacak bir diğer önemli soru da İstanbul eşya depolama hizmeti güvenilir mi sorusu olacaktır. Ki biz de bu soruyu çok haklı bir soru olarak değerlendiririz. Eşyalarınızı emanet edeceğiniz firmanın güvenilir olması, sonrasında yaşayabileceğiniz tüm sorunların ortadan kalkmasını sağlar.

Önemli olan İstanbul eşya depolama hizmeti için bizi tercih ettiğinizde sizin de alacağınız hizmetten memnun olmanızdır. Bu yüzden tüm süreçleri ve yorumları şeffaf bir şekilde sizlerle paylaşmak bizim için onur vericidir.

 

Evden Eve Pakelteme Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Rönesans Güvencesiyle Kolaylık Var!

https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/ Evden eve nakliyat sorun olmaktan çıkıyor. Çünkü artık Rönesans güvencesi var. Nakliyatınızı Rönesans ile yapın, kafanız ve gönlünüz rahat olsun.

Evden eve nakliyat, tek başınıza altından kalkmanız gereken bir yük olmaktan çıkıyor. Ev eşyaları için uygun araç bulma, eşyaların evden çıkarılması sırasında ezilme, çizilme, kırılma gibi oluşabilecek sıkıntılara ve bu eşyaları taşıtacak eleman bulma derdinize son veriyoruz. Gelişen teknoloji ile insan yükünü hafifletmeyi amaçlayarak asansörlü taşımayı ve güvenilir nakliyat sloganı ile sizlerin memnuniyetini kazanabilmek adına sigortalı hizmet sunuyoruz. Çalışanlarımızın hızı ve dikkati ile sizlere kusursuzluğu vadediyoruz. Şehir içi ve şehirler arası nakliyatlarda bütçenizi zorlamamayı amaçlayan ekonomik paketler ile karşınızdayız. Nakliyat hizmetleri söz konusu olduğunda güvenebileceğiniz bir firma bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz ve bu konuda bize güvenmenizi temenni ederiz.

Evinizi bizimle taşımaya karar verince eşyalarınızı 44 yıllık tecrübeye ve güvene emanet ettiğinizden şüpheniz olmasın. Çünkü tecrübeli personellerimiz ve geniş araç filosu ile sizlere huzurla, güvenle hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Evden Eve Nakliyat Eşyalarınız Rönesans ile güvende

Evden Eve Nakliyat Serüvenimiz Nasıl İşlemektedir? 

Evden eve nakliyat, eşya paketleme, araca taşıma araç ile yeni adrese gitme, araçtan eve eşya taşıma ve kurulum gibi birçok sıkıntılı aşamalara sahiptir. Söz konusu aşamalar, bizimle çalışmanız halinde sıkıntı olmaktan çıkıyor.

Nakliyat sırasında eşyalarınızın çizilme, burkulma gibi hasarlar almaması için özenle paketlenmesi şarttır ve bu paketlemeyi biz sizin için yapıyoruz. Paketleme aşamasında, eşyalarınızın boyutuna göre karton variller kullanılmaktadır. Cam ve kristal eşyalarınız için koruması yüksek karton variller, elbiseler için yatay ve askılı yüksek boy koliler, şilte ve yataklar için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri, beyaz eşya ve mobilyalar içinse patlak naylon, tırtıllı kâğıt ve kraft kâğıdı kullanılmaktadır. Paketlemeden sonraki aşama ise eşyaların araca taşınmasıdır. Bu aşamada evininizin kaçıncı katta olduğunun bizim için hiç önemi yoktur. Çünkü eşyalarınızı personelimize taşıtmak yerine asansör kullanıyoruz. Bu sayede taşıma sırasında düşme, parçalanma, kırılma gibi durumların önüne geçerek sıfır hasar ile taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Evinizin büyük ya da küçük olması, eşyalarınızın çokluğu veya azlığı bizim için fark etmez çünkü her zaman her duruma uygun bir aracımız mevcuttur. Nakliyat için belirttiğiniz adrese paketlerinizi hızlı ve güvenli araçlarımızla taşıyor ve paketleme sırasında gösterdiğimiz özeni paket açımında da gösteriyoruz. Ayrıca büyük eşyalarınızın kurulumunu da yapmaktayız.

Ev taşımak gözünüzde büyümesin. Paketleme, taşıma gibi aşamalardan korkmayın. Bu meşakkatli süreçte tek başınıda olmak zorunda değilsiniz. Nakliyattaki iddiamız ile her zaman ev taşıyanların yanında olmaktan mutluluk duyarız. Bu süreçte sizin rahatlığınız ve huzurunuz bizim için ön plandadır.

Evden Eve Nakliyat Süresinde Paketleme Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat sırasında paketleme işleminin elinizi ayağınıza dolaştırmasına izin vermeyin. Çünkü bu aşamada da sizi yalnız bırakmıyoruz.

Paketlemenin ne kadar zor olduğunu iyi biliyoruz. Kutulanacak, sarılıp sarmalanacak veya kırılmasın diye kırk takla atılan eşyalar evin her köşesinde sizi bekliyor. Eşyalarınızı paketleyebilmek adına, büyük küçük fark etmeksizin her boyut için karton varillerimiz mevcuttur. Ayrıca mutfağınızda çok fazla kırılabilir eşyanız var diye de dertlenmeyin. Cam, kristal, porselen gibi kırılabilecek eşyalarınızı yüksek korumalı karton variller ile kırılmasını önleyecek biçimde özenle paketliyoruz. Evinizdeki dolap, vitrin, gardırop, portmanto, yatak başlıkları, televizyon ünitesi, masalar gibi sökülebilecek tüm eşyaları dikkatle sökülüp özenle, çizilmeden, kırılmadan, parçaları kaybedilmeden patlak naylon, tırtıllı kâğıt veya Kraft kâğıdı ile paketliyoruz. Gerekli gördüğümüz hallerde üç paketleme malzemesini de aynı anda kullanıyoruz. Evdeki bütün yatak ve şiltelerinizi onlar için özel olarak hazırlanmış yatak kolileri ile paketliyoruz. Taşınma sırasında zaten var olan stresinize bir yük de elbiseleriniz eklenmesin. Dert etmeyin! Onların da paketlenmesini biz yapıyoruz. Kaybolur mu, yırtılır mı, bir sıkıntı çıkar mı gibi sorularla kafanızı meşgul etmeyin. Çünkü elbiselerinize özel, yatay ve askılı yüksek boy kolilerimiz ile bu paketlemeyi de sorunsuz bir şekilde hallediyoruz. Paketleme işleminin, evinizin her köşesinde özenle ve dikkatle çalışan personellerimiz ile en kısa sürede üstesinden geliyoruz.

İşte, gözünüzde büyüyen paketleme aşamasını anlattığımız biçimde, sizi zorlamadan bitiriyoruz. Bizimle çalıştığınız sürece, az önce bahsettiğimiz ve bahsetmek üzere olduğumuz aşamalarda size sorun yaratması gibi bir durum bulunmayacaktır.

 

Evden Eve Nakliyat Sırasında Taşıma Sıkıntısına Son!

Evden Eve Pakelteme Nakliyat

Evden eve nakliyat sırasında taşıma işlemlerinde eşyalarınızın düşmesinden, sürtmesinden, ezilmesinden endişe duyduğunuzun farkındayız. Evinizi bizimle taşımanız durumunda sizlere, böyle bir derdinizin olmayacağının teminatını veriyoruz.

Evinizin nakliyatı için bizleri tercih ederseniz aşırı yüksek binalar canınızı sıkmasın. Bu insanlar bu kadar eşyayı nasıl taşıyacaklar, bu taşıma kaç saat sürecek gibi soruları aklınızın ucundan bile geçirmeyin. Çünkü bu, bizim zorlanmadan üstesinden gelebildiğimiz, kafanıza takmamanız gereken bir aşamadır. Nasıl mı? Nakliye asansörleri derdinize derman olmaya geldi. Neden nakliye asansörü kullanıyoruz? Bu asansörün önemi nedir? Öncelikle belirtmek isteriz ki, her binada asansör bulunmayabiliyor veya bulunan asansörler ise nakliye için çoğu zaman uygun olmuyor. Böyle durumlarda eşyaları personelin sırtında taşıtmak gibi bir hataya düşmüyoruz. Çünkü hem çalışanlarımıza hem de eşyalarınıza hasar vermek istemeyiz. Tam olarak bu sebeplerden ötürü nakliye asansörü evden eve nakliyatın önemli bir aracıdır. Peki, asansör ile nakliye işini nasıl yapıyoruz? Taşıma sırasında, araç üstü modüler asansör kullanarak kaçıncı katta olursanız olun eşyalarınızı araca aktarıyoruz. Hidrolik yardımıyla asansör, 14. kata kadar istenilen her kata çıkabilmektedir. Bu asansörler yaklaşık olarak 400 kilo yük taşıyabilirler. Eşyalar asansörden düşer mi, kayar mı, bir sıkıntı çıkar mı gibi durumlarla kafanızı meşgul etmeyin. Çünkü asansörlerin eşya tutucu güvenlik kemerleri bulunmaktadır. Eğer eviniz balkonluysa, asansörü balkona yerleştiriyor ve eşya taşıma işlemini oradan yapıyoruz. Asansörün, buzdolabı, koltuk gibi büyük eşyaları taşıyabilir mi gibi şeyler konusunda endişeye kapılmayın. Asansörlerimiz evinizdeki birçok eşyayı taşıyabilecek kapasitededir. Ayrıca şunu söylemek isteriz ki nakliyat öncesinde eşyalarınızı sigortalatıyoruz. Taşıma sırasında eşyanızda hasar oluşursa, masrafları şirket bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Yani sizden ekstra para istememiz gibi bir durum söz konusu değildir.

Görüldüğü üzere evden eve nakliyat sırasında eşya taşıma işleminin size korku vermesine hiç gerek yok. Bizi tercih ettiğiniz sürece, ev taşıma konusunda sırtınızdan yük almaya devam edeceğiz. Siz çayınızı içerken kısa sürede eşyalarınızı araca yükleyebileceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

Evden Eve Nakliyat Konusunda Mesafeleri Aşıyoruz

Evden eve nakliyat söz konu olduğunda şehir içi taşımada ilk akla gelen Rönesans’tır. Siz de Rönesans farkı ile nakliye işleminin rahatlığını keşfedin. Bizimle çalıştığınız süre içerisinde, nakliyatın her aşamasında olduğu gibi bu aşamada da kafanız rahat olsun.

İstanbul’da Adalar’da, Beylikdüzü’nde veya Dudullu’da mı yaşıyorsunuz? Hangi semtte olursanız olun evinizi taşımak için her zaman sizin yanınızda olacağımızdan şüpheniz olmasın. Mesafeler bize engel değildir. Sizin için mesafeleri aşmak bize dert değildir. Çünkü İstanbul’un dört bir köşesine, neredeyse her semtine zorluk çekmeden ulaşmak temel amaçlarımız arasındadır. Nakliyat sırasında kullandığımız araçlarımız kapalı kasa olup, dışarıdan gelen birçok etkenlere karşı eşyalarınızı koruma özelliğine sahiptir. Ücretsiz keşif hizmetimiz sırasında evinizdeki eşyaların miktarı belirlenerek ona uygun olan boyuttaki araca karar veriyoruz. Nakliyat öncesinde bize bildirmiş olduğunuz evin büyüklüğüne göre, eşyaları taşımak için yanımıza yeterli sayıda personel alır ve ekip olarak yeni adresinize doğru yola çıkarız. Şehir içi nakliyatta paketleme, taşıma, yerleştirme işlemlerini aynı günde saatler içinde hallederiz. Bizimle çalışırsanız koca gününüzü nakliyata harcamamış olursunuz. Üstelik yeni adresinize gelince eşyalarınızı kapının önüne bırakıp gitmiyoruz. Eski evinizden nasıl aldıysak yeni evinize de aynı o şekilde yerleştiriyoruz. Büyük bir özenle paketlediğimiz eşyaları tekrar büyük bir özenle açıyoruz. Eğer yeni eviniz temizse, eşyaları sizin zevkinize göre yerleştiriyoruz. Birleştirilmesi gereken dolap, gardırop, masa gibi eşyalarınız eksiksiz montajlıyor ve istediğiniz gibi konumlandırıyoruz. Paketler açıldıktan sonra bizden dolayı oluşan bütün çöpleri toparlayıp evinizden ayrılıyoruz.

Gördüğünüz gibi evden eve nakliyatın zorlayıcı bir unsuru olan ulaşımı da Rönesans ile kolayca aşabilirsiniz. Doğru seçimler yaptığınızda ev taşımak sanıldığı gibi kafa ve beden yoran bir sıkıntı değildir. Yeni ev yeni bir sayfa demektir ve evinizi bizimle taşıyarak temiz bir sayfaya daha kolay geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Hakkında Sık Sorulan Sorular 

 • Kurumsal evden eve nakliyat nedir?

Resmi kurumsal evden eve nakliyat firmaları tarafından iş yeri, ofis ve ev eşyalarının taşınmasıdır. Genelde kamuda bulunan devlet kurumlarında çalışan kişilere ait eşyaların bir alandan başka bir alana taşınması durumudur. Kurumsal evden eve nakliyatı iki gruba ayırabiliriz. Bunlardan birincisi devlet kuruluşlarını içine alan kurumsal taşımacılık hizmetleridir. İkincisi ise işletme, özel sektör, şirket ve firmaları içine alan kurumsal nakliyat hizmetleridir.

 • Evden eve nakliyat monte işlemlerini yapar mı?

Evden eve nakliyat firmamız sadece taşıma işlemlerini yapmakla kalmayıp eşyaların demonte (sökme) ve monte işlemlerini de üstlenmektedir. Bu işlemler, eşyalara zarar verilmeden yapılmaktadır. Mobilyaları kurup sökme, beyaz eşyaların kurulumunu yapma ve marangoz işlemleri olan demonte ile monte işlemlerini kapsamaktadır. Bunların dışındaki monte ve demonte işlemleri nakliyat ekibimiz tarafından yapılmamaktadır. Mesela perde, klima ahize takma veya sökme, duvara resim, çerçeve yerleştirme gibi işlemler tarafımızca yapılmamaktadır. Çünkü klima, ahize gibi fazla teknik gerektiren bu işlemler, nakliyecilerin çalışma alanlarına girmemektedir. Bu gibi işlemlerde farklı bir teknik elemana ihtiyaç duyabilirsiniz.

 • Evden eve nakliyat hizmeti sizlere neleri sunar?

Evden eve nakliyat hizmetimizde öncelikle sizlere sigorta işlemi sunuyoruz. Eğer eşyalarınız taşınma sırasında bünyemiz tarafından kırılma, çizilme, ezilme gibi durumlara mağdur kalırsa yapmış olduğumuz sigorta sayesinde zararınızı telafi edeceğiz. Ev eşyalarınızı sökme, paketleme, asansör ile taşıma aracına aktararak evi boşaltma, yeni adreste eşyaları evinize tekrar asansör ile aktarıp yerleştirme, paket sökümü ve montaj işlemleri ise diğer hizmetlerimizdir. Size sağlamış olduğumuz bu hizmetlerle taşınma sırasında elinizi bir şeylere sürmeme fırsatını sizlere vermiyoruz.

Nakliyat için karar verdiğiniz taşınma gününden önce bizlerle iletişime geçip rezervasyon yaptırmalısınız. Aksi taktirde sizin belirlediğiniz gün ve saatte başka bir nakliyat ile çakışabilirsiniz. Böyle bir durum söz konusu olursa eğer önceliğimiz diğer müşteri olacaktır ve size bahsetmiş olduğumuz bu hizmetleri veremeyiz. Bu sebeple en az 24 saat önce bizimle irtibata geçmenizi önemle rica ediyoruz.

 • Nakliye sırasında hasar gören eşyaların hasarını kim karşılıyor?

Evden eve nakliyat işleminden önce nakliye şirketi olarak eşyalarınızı sigortalatıyoruz ve sizlere sıfır hasar güvencesi veriyoruz. Günümüzde birçok firma da eşyaları sigortalatma sorumluluğunu üstleniyorlar fakat nakliyat firmalarının sigorta işlemini yaptırmak gibi bir zorunluluğu yoktur. Bu işlem tamamen tercih meselesidir. Bizim burada size tavsiyemiz ise sigorta işlemleri yapan bir nakliyat firmasını tercih etmenizdir. Çünkü oluşabilecek hasarlarda nakliyat firmaları mesuliyet kabul etmemekle kalmayıp hasarı da karşılamazlar. Bizimle çalışmanız durumunda bu sigorta işlemini kabul ederseniz, nakliye sırasında nadiren de olsa hasar gören eşyaların maliyeti şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Fakat siz bu sigorta işleminin yapılmasını kabul etmezseniz oluşan hasarlarda şirketimizin yapabileceği bir şey yoktur.

 • Profesyonel bir nakliye firmasının özellikleri ne olmalı?

Evden eve nakliyat veya ofis taşımaları son zamanlarda arttığı için, bu alanda çalışan nakliyat firmalarında da artış gözlemlenmektedir. Bu artış ile kaliteli, işini düzgün yapan bir firma bulmak oldukça zor bir sürece dönüştü.

Profesyonel bir nakliye firmasının ilk özelliği bilgi talebi seviyesinin yüksek olmasıdır. Verecekleri hizmeti belirleyebilmek için evdeki eşya miktarınız ve boyutları, yeni taşınacağınız evin konumu ve kaçıncı katta bulunduğunu öğrenmelidirler. Bu tarz sorularla sizlere vereceği hizmeti belirleyebilirler. Profesyonel bir nakliye firmasında dikkat edilmesi gereken bir başka özellik ise sizlerle kurmuş olduğu iletişim şeklidir. Günlük bir dil yerine kurumsal bir dil kullanan firmalar daha profesyoneldir. Lakin soğuk bir ses tonu veya asık suratlı olmak kurumsal iletişimin özellikleri arasında bulunmamaktadır. Güler yüz ve samimiyeti elden bırakmadan kurumsal kimliği de koruyarak iletişim kurmak, müşterilerin üzerinde daha etkili olacaktır. Bunların dışında ise nakliye firması, taşıma için gerekli olan araç ve ekipmanlara sahip olmalıdır. Her eve uygun ve yeterli personelleri bulunmalıdır. Eğitimli personellere sahip firmalar diğerinden her zaman bir adım daha önde olacaktır. Firma garantili ve güvenilir olduğunu müşteriye hissettirmelidir. Birbiriyle uyuşmayan ifadeler veya sonu net olmayan cümleler güven zedeler. Yaparız, hallederiz, sıkıntı değil şeklindeki kalıplar altı boş ve güven vermeyen ifadelerdir. Size gelip biz bu şekilde yapıyoruz şeklinde taşıma prosedürünü açıklamalıdırlar. Güvenilir bir nakliye firması kriteri olarak da alınan eşyaları olduğu gibi teslim etmek hedefi ve başarısı gösterilmelidir. Daha önceki taşımalarında kırılmalara veya kaybolmalara sebebiyet veren firma müşteri güvenini sarsabilir.

 • Neden nakliye hizmetinde profesyonel bir firmadan yardım almalısınız?

Taşınma işlemleri başlamadan önce düzgün bir firma ile muhatap olmak taşınma stresinizi ciddi anlamda azaltacaktır. Çünkü bu süreçte düzgün iletişim kuramadığınız veya size yaşanacak aşamaları anlatamayan, iletişim becerisi sıfır olan biri sizi ciddi ölçüde yoracaktır. Kısacası, karşınızda profesyonel bir firma olması her konuda olduğu gibi, özellikle hayatınızı derinden etkileyecek olan bu konuda da çok kritiktir. Bu sebeple profesyonel bir firma, birçok konuya göre daha önceliklidir.

 • Nakliyat sigortası nedir?

Nakliyat sigortası, ev, ofis taşıma gibi durumlarda, bir yükün, bulunduğu konumdan başka bir konuma aktarılırken herhangi bir kayıp, çalıntı ya da hasar yaşanması durumuna karşılık yapılan sigortadır. Yani taşınan eşyanın garanti altına alınması amaçlanır. Nakliyat sigortası yapılması durumunda hem taşınan mallar hem de bu malları taşıyan araçlar güvence altına alınır. Nakliyat sigortasının birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan kısaca bahsetmek gerekirse;

 • Emtia Nakliyat sigortaları: Yurt içi veya uluslararası nakliyatlarda, nakliyat hasarları emtia sigortası ile güvence altına alınır. Hava, deniz, demiryolu veya karayolu taşımaları sırasında meydana gelebilecek hırsızlık, yükleme-boşaltma hasarları, kazalar ve doğal afetler gibi riskleri teminat altına alır.
 • Yurtiçi taşıyıcı mali sorumluluk sigortaları: Yurt içinde, karayolu ile taşıması yapılan üçüncü şahıslara ait yüklerin taşınma sırasında, sigortada belirtilen çerçevelerde oluşabilecek kazalar nedeni ile taşınan yükün zarara uğraması söz konusu olursa bu zarar taşıyıcı firmanın sorumluluğudur.

 

 • Sigortalı evden eve nakliyat neden avantajlıdır?

Sigortanın söz konusu olmadığı nakliyatlarda çalınma, kaybolma, kırılma gibi bütçenizi ciddi anlamda zorlayacak hasarlar olması durumunda nakliye firmaları size yardımcı olamayabilir. Böyle bir şeyle karşılaşırsanız firmaya dava açabilirsiniz. Lakin davanın uzaması ya da sizin lehinize sonlanması durumunda masraflarınız da bir hayli artacaktır. Ekstra masrafların canınızı sıkmaması için çalışacağınız firmalardan sigorta talep etmenizi öneririz.

Günümüzde birçok firma ise nakliyat sırasında eşyalarınıza gelebilecek zararı en aza indirmek amaçlanır. Bu amaca yönelik, sigorta yapılarak firma tarafından müşteriye bir güvence verilir. Nakliyat sırasında bir hasar oluşursa sigorta tarafından bu hasar karşılanmaktadır. Böylece ne müşteri ne de nakliyeci zor durumda kalmış olur.

 • Evden eve nakliyat fiyatları nasıl belirleniyor?

Evden eve nakliyat fiyatları evinizin büyüklüğü, eşya miktarı, gidilecek mesafe ve bunlara uygun olarak çalıştırılacak personel sayısı gibi parametreler sayesinde belirlenir. Eşyalarınızın hacmi, taşıma sırasında kullanılacak aracın boyutunu ve sayısını belirlemek de önemli bir husustur. Paketleme sırasında kullanılan malzemeler, çalışan personelin hizmeti, kullanılacak aracın yakıt masrafı fiyatlandırmaya dahildir. Asansör kullanım ücreti tüm taşıma paketlerimize önceden işlenmiştir.

Kentsel dönüşüm projesi kapsamında, evleri yıkılarak taşınmak durumunda kalan vatandaşlara belediye, nakliye kira yardımı ve taşıma yardımı yapmaktadır. Belediye haricinde vakıf ve yardım dernekleri de kira ve taşıma yardımı vermektedir. Bu taşınma yardımları, ev kirası yardımı şeklinde de sunulmaktadır.

 • Şehirler arası nakliye fiyatları ne kadar?

Evden eve nakliyat fiyatları gidilecek şehir ve aracın boyutuna göre değişim göstermektedir. Mesela, İstanbul’dan Bursa’ya 1+1 ev taşıyan orta boy araç fiyatı ile 2+1 ev taşıyan aracın fiyatı farklılık göstermektedir. İstanbul’dan Balıkesir’e giden 1+1 evi taşıyan araç ve 3+1 evi taşıyan aracın fiyatı arasındaki fiyat farkı değişiklik göstermektedir. İstanbul’dan Antalya’ya 1+1 evi taşıyan aracın fiyatı, 2+1 evin aracın fiyatına göre daha uygundur. Eğer İstanbul’dan Artvin’e 3+1 evinizi taşıyacaksanız bunun ücreti oldukça yükselmektedir. 2+1 evinizi İstanbul’dan Diyarbakır’a daha uygun fiyata taşımaktayız. 3+1 evinizi İstanbul’dan Elazığ’a taşırken Gaziantep’ten daha yüksek bir fiyata taşımaktayız. Şırnak’a 1+1 evinizi oldukça uygun bir ücretle, 2+1 evinizi taşırken bu fiyat biraz yükselmektedir ve 3+1 evinizin biraz daha yüksek bir ücretle taşıyoruz. 2+1 evinizi Osmaniye’ye cüzi bir miktarla nakliye etmekteyiz. 1+1 eviniz, İstanbul’dan Yalova’ya çok daha uygun bir fiyat tutmaktadır. Görüldüğü üzere mesafeye bağlı olarak yakılan yakıt fiyatları ile birlikte nakliye fiyatları oldukça etkilenmektedir.

Evden eve nakliyat için sizlere yardımcı olacak güvenilir ve aynı zamanda profesyonel bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Rönesans Nakliyat ile taşınmanız da sizlere yardımcı olabilmek için can atıyoruz. 44 yıllık nakliyat deneyimimizden sizlerin de faydalanmanızı canı gönülden isteriz. Taşınması gereken bir eviniz veya ofisiniz varsa ve bunu rahat bir şekilde halletmek istiyorsanız internet sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz.

https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/istanbul-esya-depolama-hizmeti-sayesinde-esyalariniz-guvende/ Bulunduğunuz evi acilen boşaltmanız gerekiyor ve taşınacak eviniz henüz belli değil. Ya da bir süre yeni eve taşınmak yerine başka birisi ile yaşamaya karar verdiniz. Elinizdeki eşyaları nereye kaldırabilirim, güvenli bir depo bulabilir miyim veya uygun fiyatlı depolar mevcut mudur gibisinden sorularla kafanızı meşgul etmeyin. Bu konuda da imdadınıza yetişiyoruz. Bilmenizi isteriz ki sizler için eşya depolama hizmetimiz de bulunmaktadır. Eşyalarınızı, bizim depolarımızda istediğiniz sürede, uygun fiyatlarla ve güvenle saklayın. Eşya depolama hizmetimiz için linki tıklayarak detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Myth: Physical Therapy is only for Injuries and Accidents

Physical therapists do a lot more than just stretch or strengthen weak muscles after an injury or surgery. They are skilled at evaluating and diagnosing potential problems before they lead to more-serious injuries or disabling conditions from carpal tunnel syndrome or a frozen shoulder to chronic headaches or lower-back

Read More