Evden Eve Nakliyat

Rönesans Evden Eve Nakliyat İstanbul’un tüm ilçelerinde ve bölgelerinde evden eve nakliyat, büro taşıma, ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Eğer Firuzköy’de oturuyor veya Firuzköy’den taşınmayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz yerden Firuzköye veya Firuzköy’den taşınacağınız yere kadar, evinizi iş yerinizi taşıyabiliriz.

Evden Eve Nakliyat, Ev Taşıma veya Ofis Büro İşyeri taşımasında; paketlemenin çok önemli olduğunun farkındayız. Paketleme işlemi deneyimli personellerimiz tarafından yapılacak ve eşyalar hasar görmeden evinize taşınacaktır. Paketleme işleminde, temiz kağıt dışına baloncuklu naylon kullanılmakta ve bu şekilde kutulama yapılmaktadır. Bütün vitrin süsleri, değerli porselen vb. eşyalar öncelikle beyaz kağıda sarılmakta ve daha sonra kutulara koyulmaktadır.

Siz kahvenizi içerken, elemanlarımız bu işleri sırasıyla yapacak, kutulama işlemi bitince taşıma işlemine başlayacaklardır. Mutfak eşyalarınız ve kırılacak diğer eşyalar, özel kutu ve balonlu naylon ile paketlenir. Paketleme gözetimli ve titiz yapılmaktadır. Ağır eşyalarınız, özel elemanlar ile taşınır. Her paket alındığı oda ismiyle etiketlenir, yeni yerinde paketler açılırken bu etiketlemeler dikkate alınır.

Eğer sizde güvenilir bir evden eve nakliyat şirketi arıyorsanız, lütfen bizi arayınız.