Eşya DepolamaHayatının belirli döneminde yaşam alanlarınızı değiştirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu dönemler yeni bir başlangıç yapmak ve farklı yerler görebilmek açısından oldukça keyiflidir. Dolayısı ile heyecan dolu bu dönemleri sorunsuz bir şekilde atlatmak istemeniz çok normal. Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak bu talebinizin farkındayız. İsteklerinizi gerçeğe dönüştürebilecek hizmetler verebilmek adına her geçen gün daha fazla çalışmaktayız. Böylece hizmetlerimizi üstün kalite standartlarına eriştirdik. Ev, ofis ya da eşya depolama işlemleri söz konusu olduğunda sizlere ihtiyacınız olan tüm hizmetleri hatasız bir şekilde sunuyoruz.

Taşınma süreçlerinde eşyalarınızın paketlenmesi, taşınma ve yerleştirilmesi gibi temel ihtiyaçlarınız olacaktır. Firmamız bu ihtiyaçlarınızın tamamını kusursuz ve uygun fiyatlı şekilde gerçekleştirilir. Ancak kimi zaman eşya depolama hizmetine de ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada sektördeki her firma sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunmayacaktır. Firmamız ise eşya depolama alanında da üstün hizmetler sergileyerek sizlerin yanında olmaya devam eder. Bu doğrultuda hızlı, kaliteli, pratik, güvenilir ve yıpratmayan bir süreç ile karşılaşmanızı sağlamayı hedefleriz. Hizmetlerimiz sonucunda %100 memnuniyet elde edersiniz, böylece taşınma süreciniz külfetli bir durum değil eğlenceli bir süreç olur.

Eşya Depolama Hizmeti Nedir?

Evinizi, ofisinizi ya da diğer yaşam alanlarınızı değiştirmek istediğinizde taşınma konusunda birden fazla hizmete ihtiyaç duyabilirsiniz. Eşya depolama hizmeti de bunlardan yalnızca bir tanesidir. Peki bu eşya depolama hizmeti nedir? Neden ihtiyaç duyarsınız? Hemen cevaplayalım; bazı durumlarda taşınma sürecinizin tarihlerinde birtakım değişiklikler meydana gelebilir. Bu durumlarda eşyalarınız taşınacağınız konuma sizden çok daha önce gidebilir. Eğer bu tarz bir engelle karşılaşırsanız eşyalarınızın durumunun ne olacağı konusunda endişeye kapılabilirsiniz. Firmamız sizleri bu endişeden kurtarabilmek için eşya depolama konusunda etkili hizmetler sunar.

Eşya depolama hizmeti dediğimizde aklınızda canlanacak ilk görüntü soğuk ve kirli bir depoda sahibini bekleyen koliler olabilir. Firmamızın hizmetlerini tercih edecekseniz bu görüntüyü zihninizden atmanız gerekir. Çünkü firmamız sizlere tamamen profesyonel bir süreç ile inşa edilmiş eşya depolama hizmeti sunar. Bu hizmetin detaylı özelliklerini ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Sizlerden teslim alınan eşyalarınız özenli bir şekilde depo alanına götürülür.
 • Depolarımız yalnızca eşya depolama hizmetimiz için özel olarak kullanılır.
 • Eşyalarınız ortak bir depoda yer alamaz, deponun size ait olacak bir odasında ya da bölmesinde muhafaza edilir.
 • Depoda eşyalarınız yer aldığı sürece rutubet, nem ve benzeri tehlikelerin oluşumu önlenir.
 • Depoya eşyalarınız yerleşmeden önce ve eşyalarınız çıktıktan sonra çalışanlarımız tarafından alanın temizliği gerçekleştirilir.
 • Eşyalarınızın güvende olacağından emin olacak çalışanlarımız 7/24 depomuzda yer alır.
 • Depodaki güvenlik kameraları sayesinde eşyalarınızın güvenliği konusunda ekstra önlem alınmış olur.
 • Eşya depolama hizmetine olan ihtiyacınız sona erdiğinde eşyalarınız büyük bir özenle sizlere tekrar teslim edilir.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz kriterler firmamızın bu alanda öncü olmasına yol açan kriterlerdir. Büyük bir hassasiyet ile depolama işlemini gerçekleştirmemiz ve tüm müşterilerimiz için özel bir bölme ayırmamız bizlere sektörde bir adım öne taşımaktadır. Bu nedenle eğer en kaliteli eşya depolama hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız güvenle firmamızı tercih edebilirsiniz. Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak daima sizlerin yanınızdayız.

Eşya Depolama Hizmetinin Avantajları

Firmamızın evden eve nakliyat alanında sunduğu hizmetlerin her biri sizlere büyük kolaylık ve avantaj sağlayacaktır. Bu avantajlar sayesinde endişelerinizden uzak kalarak yaşam alanlarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Firmamız toplanma, taşınma, depolama ve yerleşme süreçlerinin tamamında sizlerin en büyük destekçiniz olacaktır. Eğer siz de hem eşya depolama hem de diğer hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İster hemen hizmetlerimizden yararlanabilir isterseniz de gelecek için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak eşya depolama alanında sunduğumuz hizmetler sizlere ayrıcalık kazandıracaktır. Sektördeki diğer rakiplerimizden farklı olarak hizmetimizin üst düzey kalite standartlarına erişmesini sağlayabilecek uygulamalar gerçekleştirmekteyiz. Bu uygulamalar sayesinde farklı avantajlar elde edebilmenize olanak tanıyoruz. Bahsi geçen avantajlar ise şunlardır:

 • Eşyalarınızı güvenilir bir depoda bulundurabilme seçeneğiniz sizlere yaşam alanınızdaki gereksiz kalabalıklardan kurtarabilir.
 • Taşınma sürecinizde aksaklıkların meydana geldiği durumlarda eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde depolayabilirsiniz.
 • Eşyalarınızın depolarımızda bulunduğu süre boyunca hiçbir şekilde hasar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.
 • Dilediğiniz zaman eşya depolama hizmetinize nakliye ve paketleme hizmetlerini de ilave edebilirsiniz.
 • Uzman kadromuzun profesyonel destekleri sayesinde taşınma sürecinizde herhangi bir yorgunluk çekmezsiniz.
 • Hizmetlerimizden yararlanırken hem kredi kartı ile hem de nakit olarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
 • Hizmetlerimizin tamamından sözleşmeli bir şekilde yararlanır, güvenilirliği garanti altına almış olursunuz.

Bu avantajlar sizlere benzersiz bir taşınma süreci sağlayacaktır. Böylece tüm hizmetlerimizden maksimum seviyede memnun kalabilirsiniz. Eğer bu hizmetlerden yararlanmak, eşyalarınızı güven içerisinde depolamak istiyorsanız hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz 7 gün 24 saat sizlerle iletişim kurmaya hazırdır.

Eşya Depolama Hizmeti Fiyatları

Firmamızın sunduğu hizmetleri ayrıcalıklı kılan bir diğer özellik ise herkes için uygun fiyatlar sunuyor olmasıdır. Tamamen bütçe dostu fiyatlandırmalar sayesinde hizmetlerimizin tamamından yararlanabilirsiniz. Üstelik bu fiyatlar bütünüyle güvenilir politikalara bağlı kalarak düzenlenmektedir. Bu nedenle alacağınız hizmetin daha üstünde bir değer ile karşılaşma olasılığınız olmaz. Dolayısı ile her zaman hak ettiğiniz hizmeti hak ettiğiniz fiyata aldığınızdan emin olabilirsiniz. Buna ek olarak firmamızın sunduğu hizmetlerin fiyatları pek çok değişkene bağlı kalarak değişmektedir. Yani bir başka deyişle, her zaman sabit kalan fiyatlar söz konusu değildir. Bu sebeple sizlere net bir fiyat bilgisi verebilmemiz ne yazık ki mümkün değildir. Nedeni ise farklı ek hizmetlerin ya da bazı diğer kriterlerin genel fiyatı etkileyebiliyor olmasıdır. Şu şekilde düşünebilirsiniz; sizden çok daha fazla eşya taşıyan ya da depoları sizden çok daha uzun süreliğine kiralayan biri ile aynı fiyatı ödemek istemezsiniz. Fiyatlarımız üzerinde etkisi olan kriterler ise şunlardır:

 • Eşyalarınız taşınırken asansörlü taşımacılık hizmetinden yararlanıp yararlanmayacağınız
 • Taşınmasını ve depolanmasını istediğiniz eşyaların sayısı
 • Paketleme hizmeti isteyip istememeniz
 • Eşyalarınızı depolamak istediğiniz gün sayısı
 • Eşyalarınızın taşınacağı yere ya da depoya olan uzaklığı

Firmamızla iletişime geçerek bu kriterler hakkında bilgilenmemizi sağladığınızda net bir fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Bu konuda bilmeniz gereken bir diğer önemli şey ise kriterleriniz ne olursa olsun daima sektördeki diğer alternatif firmalara kıyasla çok daha uygun fiyatlar sunacak olmamızdır. Firmamızın bütçe dostu fiyatları sizlere en üst düzey kaliteye sahip hizmetleri kolay yoldan edinebilme şansı sunar. Üstelik bu hizmetlerin tamamı sizlerden maksimum seviyede memnuniyet elde edebilecek niteliklere sahiptir.

Eşya Depolama Hizmetleri Ne Kadar Güvenilir?

Evinizi, ofisinizi ya da herhangi bir yaşam alanınızı değiştirmeniz gereken dönemlerden geçtiğinizde pek çok farklı hizmetten yararlanırsınız. Bu hizmetler söz konusu olduğunda ilk endişe edeceğiniz şey genellikle güvenilirlik konusu olur. Çünkü taşınacak eşyalarınız hayatınızın büyük bir bölümünü oluşturmaktadır. Dolayısı ile onların başına herhangi bir olumsuz durumun gelmesinden kaçınmaya çalışırsınız. Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak bu konuda da daima sizlerin yanınızdayız. Endişelerinizin farkındayız ve onları tamamen ortadan kaldırabilecek niteliklere sahip hizmetler sunmaktayız. Hizmetlerimiz doğrultusunda eşyalarınızın her birinin bizlere teslim ettiğinizdeki hali ile sizlere tekrar teslim edileceğinizden emin olabilirsiniz. Çünkü firmamız her zaman sıfır hasar prensibine özen göstermektedir. Dolayısı ile çalışanlarımızın her biri eşyalarınızın güvenilirliğine özen gösterir ve bir çizik bile olmadan sizlere teslim eder.

Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak sunduğumuz hizmetlerin bu kadar güvenilir olmasının sebebi hizmetlerimizin her bir aşamasını büyük bir özenle gerçekleştiriyor olmamızdır. Buna ek olarak aşağıda listelediğimiz durumlar da güvenilir bir firma olmamız konusunda büyük etkenlerdir.

 • Firmamızda çalışan uzmanların tamamı sektör ile alakalı derin bilgilere ve büyük bir tecrübeye sahiptir.
 • Firmamızın eşya depolama hizmetleri için kullandığı özel depolar 7/24 alanında uzman çalışanlarımız tarafından korunmaktadır.
 • Firmamızın eşya depolama hizmetleri için kullandığı özel depolar 7/24 son teknolojiye sahip kamera sistemleri tarafından izlenmektedir.
 • Firmamızda kullandığımız donanımlı ekipmanlar sayesinde hizmetlerimizin her bir aşaması sorunsuz şekilde gerçekleşmektedir.
 • Hizmetlerimiz söz konusu olduğunda her zaman farklı ödeme yöntemi opsiyonları müşterilerimize sunulmaktadır.
 • Hizmetlerimizin tamamı sözleşmeli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Eşyalarınızın taşınması, korunması ve depolanması sigortalı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bütün bu özellikler sizlere sektördeki en güvenilir hizmetleri sağlayabilmemize olanak tanımaktadır. Dolayısı ile eşya taşıma, paketleme, yerleştirme ve depolama gibi farklı ihtiyaçlarınız olduğunda bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz. Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak sizleri hiçbir zaman yarı yolda bırakmayız. Hizmetlerimizden yararlanmak istediğinizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere eşya depolama alanında ihtiyaç duyduğunuz etkili çözümü sağlamaktayız. Sunduğumuz bu hizmet sizleri zorlu ve karmaşık durumların içerisinden çıkartarak rahata kavuşturacaktır. Böylece taşınma sürecinizi içiniz rahat bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Üstelik hizmetlerimizin kaliteli ve güvenilir olması sizler için taşınma sürecini çok daha keyifli bir hale getirecektir.

Firmamızın sizlere sunduğu yüksek kaliteli hizmetlere ulaşabilmeniz de oldukça kolaydır. Çünkü firmamızın çalışanları sizlere 7/24 kesintisiz hizmet vererek dilediğiniz her an bizlerle iletişim kurabilmenizi sağlar. Bunun için takip etmeniz gereken adımlar ise şu şekildedir:

 • Firmamızın iletişim hatlarından herhangi birini seçerek bizlere ulaşabilirsiniz.
 • Bizlere ulaştıktan sonra taşınmasını istediğiniz eşya sayısı, taşıyacağımız mesafe, oda sayısı, kat sayısı ve eşyalarınızı depolamak istediğiniz gün sayısı hakkında bilgi edinmemizi sağlarsınız.
 • Ardından sizlere sunulacak hizmetin fiyatı hakkında detaylı bir bilgi edinirsiniz.
 • Hizmetimizden yararlanmak istediğinize karar vermenizden sonra sizin için uygun olacak bir gün belirlenir ve rezervasyonunuz gerçekleştirilir.
 • Hizmetin gerçekleştirileceği gün geldiğinde alanında uzman çalışanlarımız evinizi, ofisinizi ya da eşyalarını taşımak istediğiniz herhangi bir yaşam alanınızı ziyaret eder.
 • Taşınacak eşyalar sizden teslim alınır.
 • Eğer paketleme hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bu aşamada eşyalarınızın paketlenmesi gerçekleştirilir.
 • Paketlenen eşyalar hasarsız bir şekilde araçlarımıza yerleştirilir.
 • Eğer eşya depolama hizmetimizden yararlanmayı tercih ettiyseniz eşyalarınız güvenli bir şekilde sizlere özel olarak tahsis edilmiş depolarımıza yerleştirilir.
 • Eşyalarınız sizlere özel olan depoda, uygun koşullarda ve tamamen güvenilir bir şekilde muhafaza edilir.
 • Teslim zamanınız geldiğinde bu eşyalar depolardan alınarak dilediğiniz adrese teslim edilir.
 • Eşyalarınız teslim edildiğinde tamamen sizlerin talep ettiği düzene göre yerlerine yerleştirilir.
 • Süreç sona erdiğinde tercih ettiğiniz şekilde ödeme işleminiz gerçekleştirilir.

Firmamızın sunduğu hizmetlerin süreci bu şekilde gerçekleşmektedir. Hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey ise bizlerle iletişime geçmek olacaktır. Ardından süreciniz başlar ve ayrıcalıklı özellikler ile karşı kaşıya gelirsiniz. Unutmayın Rönesans Evden Eve Nakliyat firması olarak her ihtiyacınızda sizlerin yanınızdayız.