Rönesans Nakliyat Hakkında

Rönesans Nakliyat 1990 yılında kurulmuştur. Sektöre ilk olarak eşya depolama ve evden eve nakliyat ile giriş yaptık.

Faaliyetlerine devam ettiği nakliye alanında Türkiye’de öncü firmalardan olan Rönesans Nakliyat, taşımacılık alanında birçok yeniliğe öncülük yapmıştır. Firmamız asansörlü taşımayı Türkiye’ye getiren öncü firmalar arasındadır.

Rönesans Nakliyat, bireysel ve kurumsal olarak birçok alanda taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Tamamıyla müşteri memnuniyetini ve profesyonel taşımacılığı hedef alan firmamız, bünyesinde bulunan vasıflı personelleriyle kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin dört bir yanından taşımacılık hizmeti vermektedir.

Firmamız bünyesinde bulunan tüm personeller tecrübeli, vasıflı, profesyonel, yaptığı işin teknik bilgisine sahip ve eğitimlidir. Böylelikle nakliye sırasında hiçbir teknik arızaya rastlanmadan tüm işlemler, tamamıyla planlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleşmektedir. Nakliye öncesinde eşyaların ambalajlama ve paketleme; sonrasında adrese teslim süreçlerinde her şey en ince ayrıntısına kadar planlanır. Bu süreçte müşteri memnuniyeti kazanmak temel amacımızdır. Tüm işlemlerimizi bu doğrultuda planlı bir şekilde sürdürürüz.

Rönesans Nakliyat Olarak Kalite Politikamız

Taşımacılık hizmetini müşterilerimizin memnun olmasını sağlayacak kalitede, güvenli ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Evden eve nakliyat hizmetimizin hızını ve kalitesini sürekli olarak arttırmak ve gelişmesini sağlamak firma hedeflerimizin arasındadır. Müşteri memnuniyetini sağlayarak ve müşterimizin tüm haklarını güvence altına alarak firmamızın kalite standartlarına uygun olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Misyonumuz

Rönesans Nakliyat olarak misyonumuz; müşteri memnuniyetini sağlayacak olan hizmeti, geçmişten bugüne olduğu gibi profesyonel bir şekilde sunmaktır. 1990 yılından bu yana müşteri onayını alarak sektörde yerimizi alıyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de Rönesans Nakliyat olarak işimizi başarıyla ve müşteri memnuniyeti ile devam ettirmek en büyük hedefimiz.

Rönesans Nakliyat, Türkiye’de asansörlü nakliye sistemini kullanan öncü firmalar arasındadır. Asansörlü nakliye sistemi sayesinde kapılardan geçemeyecek veya asansörlere sığmayacak kadar geniş hacimli olan eşyalarınızı kullandığımız asansör sistemi ile evinize, işyerinize veya deponuza kolayca ulaşılabiliyoruz.

Sigortalı taşımacılık sistemi ile nakliye sırasında oluşabilecek tüm olumsuz durumlara karşı haklarınız, tarafımızdan güvence altına alınmaktadır. Rönesans Nakliye olarak siz müşterilerimizin istek ve arzularına en iyi şekilde cevap verebilmek için evden eve nakliyat hizmetimize hız kesmeden devam etmekteyiz.

Vizyonumuz

Rönesans Nakliyat olarak vizyonumuz;  profesyonel olarak yaptığımız yüksek kaliteli işlerle tüm Türkiye’de geniş filolara ulaşmak. Firmamız sektörde en iyisi olmak amacıyla tecrübeli personelleriyle birlikte faaliyetlerine devam etmektedir. Rönesans Nakliyat olarak, evden eve nakliye sırasında ortaya çıkabilecek ve müşteri mağduriyetlerine sebebiyet verebilecek olan tüm olumsuzlukları önlemeyi amaçlıyoruz.

Kalite politikamız müşteri odaklı hizmet kapsamında, tamamıyla %100 olarak müşteri memnuniyetini yakalamaktır. Bunun için tüm personellerimizle birlikte sizler için çalışıyoruz. Rönesans Nakliye olarak işimizi layığıyla yerine getirmek için tüm nakliye sürecini önceden en ince ayrıntısına kadar planlayarak gerçekleştiriyoruz.

Hem şehir içinde hem şehir dışında kısacası Türkiye’nin dört bir yanında hizmetlerimize devam ediyoruz. Bireysel ve kurumsal olarak yürüttüğümüz evden eve nakliyat işini, müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde gerçekleştirmek ve başarılarımızı istikrarlı bir şekilde devam ettirmek en büyük hedeflerimizin başında geliyor.

Firmamız, evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın nerede olduğunu kolayca takip edebilmeniz açısından GPS teknolojisi kullanmaktadır. Aynı şekilde firmamız taşımacılık esnasında yaptığı ve yapacağı tüm işlemler için sizlere ön bilgi vermektedir.

Nakliyat alanında yaptığı işin kalitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasında olan Rönesans Nakliyat olarak, tecrübeli personel kadromuzla hizmet vermeye hız kesmeden devam ediyoruz.