Eşya Depolama

Başakşehir Eşya Depolama ile Eşyalarınız Güvence Altında

Başakşehir eşya depolama bireysel veya kurumsal tüm müşteriler için güvenli depolama hizmeti sunmaktadır.

Başakşehir eşya depolama bireysel veya kurumsal tüm müşteriler için güvenli depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolamada önde gelen firmalardan olup hizmet kalitesiyle rakiplerinden ayrılmaktadır. Rönesans Nakliyat en iyi hizmeti sunmak için güvenlik elemanları, temizlik görevlileri ve birçok personeliyle hizmetinizdedir. Başakşehir eşya depolama kaliteli hizmet için hem deneyimlerden hem de teknolojik gelişmelerden faydalanmaktadır. Firmamız hedef olarak her zaman sektördeki en iyi depolama şirketi olmayı görmektedir. Bunun için de ilkelerinden şaşmadan hizmet etmeye devam etmektedir.
Depolama alanlarımız amacına uygun olarak inşa edilmiş tesislerdir. Her boyut ve nitelikte eşyanın depolanmasına uygun alanlar mevcuttur. Müşterilerin ihtiyacını karşılayacak büyüklükte alan karşılamak önemlidir. Bu yüzden istenen alan küçük ya da büyük fark etmeksizin aynı kalite ve güvenle eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Başakşehir eşya depolama size bu güvenceyi sağlamaktadır.

 

Başakşehir Eşya Depolama Süreci

Eşya depolama sektöründe müşteri memnuniyeti büyük önem taşımaktadır. Depolama işlemi baştan sona özenli bir çalışma gerektirir. Müşterilerin depolanacak eşyalarının hasarsız şekilde depolanıp zarar görmeyecek şekilde saklanması beklenir. Başakşehir eşya depolama olarak hizmet sürecimiz şu şekilde işlemektedir:

 • Müşterinin Depolamak istediği ürünlerin miktarına ve boyutuna göre depo adına ayırılır.
 • Alanında uzman ekip depolanacak eşyaları almak için araçla adrese gelir.
 • Depolanacak eşyalar ekibimiz tarafından darbelerden ve rutubetten koruyacak şekilde özenle paketlenir. (Hava alması gerekli olan eşyalarınız buna uygun malzeme ile paketlenir.)
 • Müşterinin eşyaları yangına, hırsızlığı ve her türlü doğal afete karşı sigortalanır. (Başakşehir eşya depolama olarak anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri vardır.)
 • Paketlenen eşyalar araçlara yüklenerek depolama alanına götürülür.
  Eşyalar korunaklı depolarda güvenlik önlemleri altında muhafaza edilir.
 • Müşteri eşyalarını geri almak istediği zaman profesyonel ekibimiz tarafından alındığı adrese hasarsız geri teslimat yapılmaktadır.

Tüm bu süreç müşterinin bilgisi dahilinde titizlikle sürdürülmektedir.

 

Başakşehir eşya depolama olarak hizmet sürecimiz şu şekilde işlemektedir

 

Başakşehir Eşya Depolama ile Güvenli Depo Hizmeti

Depolama hizmetine ihtiyaç duyduğunuz anda doğru depolama şirketini bulmak asıl önemli olandır. Söz konusu eşyalarınızı emanet edeceğiniz yer olunca güven en önemli etmendir. Başakşehir eşya depolama ile eşyalarınız siz geri isteyene kadar tam güvenlikli, korunaklı depolarda muhafaza edilmektedir. Eşyalarınızın depolara yerleştirildikten sonra öylece bırakılacağını düşünmek büyük yanılgı olur. Çünkü eşyalarınız periyodik olarak kontrol edilmektedir. Belirli aralıklarla eşyalarınız bulunduğu depo havalandırılır ve temizliği elemanlarımız tarafından yapılır. Bunun dışında belirli zamanlarda profesyonel ekipmanlarla dezenfeksiyon işlemi yapılır. Eşyalarınıza zarar vermeyecek ilaçlarla haşerelere karşı ilaçlama yapılmaktadır.
Eşyalarınız size özel ayrılan depo ya da bölmede güvenle muhafaza edilir. Bu sayede aklınız kalmadan eşyalarınızı teslim edebilirsiniz. Depolarımız hırsızlık olaylarına karşı da 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmektedir. Alanında profesyonel güvenlik elemanlarımızla eşyalarınız güvenle korunmaktadır. Rönesans Nakliyat kalitenin önceliği olarak güveni görmektedir. Bu kapsamda hizmetlerini en iyi şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Başakşehir eşya depolama ile eşyalarınız siz geri isteyene kadar tam güvenlikli, korunaklı depolarda muhafaza edilmektedir.

başakşehir eşya depolama fiyatları

Başakşehir Eşya Depolama ile Sigorta Güvencesi

Günümüzde depolama hizmetine birçok farklı sebepten dolayı ihtiyaç duyabiliriz. Ev, şehir ya da ülke değiştirirken ya da ofis kapatırken eşyaları tutabileceğimiz bir depoya ihtiyaç duyabiliriz. İşte bu depoyu ararken aklımıza takılan en büyük soru; ‘Eşyalarımın başına bir şey gelirse?’ olur.
Rönesans Nakliyat olarak Başakşehir eşya depolama kapsamında bize emanet ettiğiniz eşyalarınız sigortalanmaktadır. Bu sayede oluşabilecek her türlü olumsuz duruma karşı eşyalarınız güvence altına alınmaktadır. Eşyalarınız yangın, su baskını, kaybolma ve doğal afetler gibi olumsuz durumlara karşı sigortalanır. Eşya depolama sigortası eşyalarınızın paketlenme anından itibaren işlemeye başlar. Siz eşyalarınızı talep edip hasarsız ve güvenle teslim alana kadar devam eder. Taşıma sürecinde veya depolama sırasında eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşması durumunda zararınız sigorta tarafından karşılanmaktadır. Gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolarımızda saklayabilirsiniz. Maddi ya da manevi değeri olan tüm eşyalarınız Başakşehir eşya depolama güvencesiyle depolanmaktadır.

Başakşehir eşya depolama kapsamında bize emanet ettiğiniz eşyalarınız sigortalanmaktadır.

Başakşehir Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama işlemi depolanacak eşyanın niteliğine göre sınıflandırılmaktadır. Eşyanın boyutu, sayısı ve saklanma koşullarındaki farklılık hizmette de farklılığa gidilmesine neden olur. Depolama öncesi ekspertiz hizmeti sayesinde size ayrılmış depo ya da bölmede eşyanıza uygun koşullar sağlanır. Eşyanızın niteliğine göre depolama çeşitleri şunlardır;

 • Arşiv depolama: günümüz şartlarında birçok kişi ve kurumun ihtiyacı haline gelmiştir. Bu hizmetten; hastaneler, hukuk büroları, noterler, kurumsal firmalar, danışmanlık ve yatırım kurumları, devlet kuruluşları faydalanmaktadır. Kurumların kendi bünyelerinde arşiv alanı açması mümkün olmayabilir. Bu durumda arşiv depolama hizmeti oldukça pratik bir yöntemdir. Kurum evrakları korunaklı, gizlilik içinde ve güvenlikli depolarda koruma altında tutulur. Bu hizmet büyük maliyetler gerektirmez.
 • Ev depolama: eşya değiştirme, ev taşıma ya da eve sığmayan ama hatırası olan eşyaların varlığı durumlarında atmak istemediğiniz eşyalarınız olabilir. Ev depolama, bu tip eşyalarınızı muhafaza edebileceğiniz depolama hizmetidir.
 • Ofis depolama: ofis kapatma ya da taşıma durumlarında işletmeye ait eşyalar gruplandırılarak korunaklı ve güvenli alanlarda saklanır.

Depolama işlemi depolanacak eşyanın niteliğine göre sınıflandırılmaktadır.

Başakşehir Eşya Depolama Fiyatlar Uygunmudur?

Depolama hizmeti almak isteyen kişinin aklına gelecek bir diğer soru da fiyatın ne kadar olacağıdır. Depolama hizmetinde fiyatı belirleyen bazı değişkenler vardır. Değişkenlerden ilki taşınacak yerin konumu, binada bulunduğu kat ve binada asansör olup olmamasıdır. Hidrolik asansör sistemlerinin kullanılması gerektiğinde fiyatta değişiklik olacaktır. Diğer değişkense depolanacak eşyaların sayısı ve boyutudur. Eşyaların sayısı ve boyutu artıkça fiyat değişecektir.
Öncesinde ekspertiz yapmadan verilecek fiyat bilgisi müşteriyi yanıltıcı olacaktır. Bu yüzden bu soruların cevapları bilindiği takdirde net fiyat çıkartılabilecektir. İşinde profesyonel olan her firma bu yolu izleyecektir. Bunun dışında sabit fiyat bilgisi veren firmalara itibar etmeyiniz. Rönesans Nakliyat olarak müşterilerimize abartılı fiyatlardan uzak kaliteli hizmet vermek için var gücümüzle çalışmaktayız.

Depolama hizmeti almak isteyen kişinin aklına gelecek bir diğer soru da fiyatın ne kadar olacağıdır.

Başakşehir Eşya Depolama Faydaları Nelerdir?

https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/istanbul-esya-depolama-hizmeti-sayesinde-esyalariniz-guvende/ Eşya depolama hizmeti birçok nedenden konfor sağlayan bir uygulamadır. Bu hizmetin sağladığı avantajlardan bahsedecek olursak, şunlardır;

 • Yaşam alanınızda fazlalık olarak bulunan eşyalardan kurtulmanızı sağlar.
 • Taşınma süreçlerinde yeni ev ya da ofis bulunması uzun sürebilir. Eşyalarınızı boşaltmanız gerektiğinde mağdur olmamanızı ve eşyalarınızın bu süreçte zarar görmemesini sağlar.
 • Eşyalarınızın zarar görmeyeceğinden emin olduğunuz için çok daha rahat hareket edersiniz.
 • Atmaya kıyamadığınız ama evinize de sığmayan manevi değeri olan eşyalarınız için korunaklı bir yer sağlamış olursunuz.
 • Kurumlar için önemli evrakların zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlar.

Ayrıca Rönesans Nakliyat’ın sağladığı güvenle Başakşehir eşya depolama hizmetini tercih ettiğinize asla pişman olmazsınız.

Başakşehir eşya depolama hizmetini tercih ettiğinize asla pişman olmazsınız

 

Başakşehir Eşya Depolama Nasıl Hizmet Alabilirim?

Rönesans Nakliyat bünyesindeki Başakşehir eşya depolama hizmetine iletişim numaralarını arayarak ulaşmanız mümkündür. Depolama işlemleri ile ilgili bilgi ve randevu almak için müşteri hizmetleri size yardımcı olacaktır. Müşteri hizmetlerimizi aradığınızda taşınacak eşya bilgisi ve konum bilginizi paylaşmanız yeterlidir. Depolama süreci ile ilgili planlama yapılır ve konuyla ilgili bilgilendirilirsiniz. Size verilen randevu günü ve saatinde uzman personelimiz adresinize gelecektir. Depolanan eşyalarınızı geri almak istediğiniz zaman yine müşteri hizmetlerimizi arayarak talepte bulunabilirsiniz. İstediğiniz zamanda istediğiniz konuma depolanan eşyalarınız bıraktığınız gibi hasarsız teslim edilecektir.

✅ Eşya Depolama: Güvenlikli Rutubetsiz
✅ Başakşehir Eşya Depolama: Kişiye Özel Oda
✅ Telefon: 444 59 86

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir