Evden Eve Nakliyat

Güvenilir Evden Eve Nakliye Hizmeti Çok Yakınınızda!

Taşınmanın en büyük parçası nakliye işlemidir. Sunduğumuz evden eve nakliye hizmeti ile müşterilerimizin taşıma işlerini en iyi şekilde yürütüyoruz.

Taşınmanın en büyük parçası nakliye işlemidir. Sunduğumuz evden eve nakliye hizmeti ile müşterilerimizin taşıma işlerini en iyi şekilde yürütüyoruz. 1990 yılından beri senelerdir uzman ekip arkadaşlarımızla verdiğimiz nakliye hizmetinde müşterilerimizin önceliklerini kendi önceliklerimiz olarak belirliyor, en uygun fiyata yüksek kalitede nakliye işlemi gerçekleştiriyoruz. Nakliye işlemlerini sigortalı olarak yaparak müşterilerimizin haklarını garanti altına alıyoruz. Tüm nakliyeleriniz için endişe duymadan bizi tercih edebilir, bütçe dostu fiyatlarla güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Evden Eve Nakliye Nedir?

Nakliyat, büyük çaplarda bir ürünün hedef adrese teslimatıdır. Evden eve teslimat, evinizden alınan ürünlerin belirttiğiniz adrese yine sizin belirlediğiniz zaman aralığında taşınması anlamına gelir. Sizin için en uygun nakliye işlemini sağlamak için özenle çalışırız. Nakliye esnasında dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır:

Öncelikle teslimat için adresi nakliye günü sizinle iletişime geçerek teyit ederiz. Müşteri memnuniyeti ve konforu bizim için her zaman önde gelir.
Taşıma ve teslimat için en uygun ve güvenli aracı seçeriz.
Belirlenen araç ile teslim alım için adresinize geliriz. Paketlenmiş ürünleri büyük özenle sizler için nakliye aracına taşırız.
Yüklenen ürünlerin araç içerisinde doğru şekilde konumlandığından emin olduktan sonra en güvenli ve doğru yoldan hedef adrese doğru yola çıkarız. Rönesans Nakliyat olarak sizin bize güvendiğiniz gibi biz de çalışanlarımıza güveniriz.
Hedef adrese teslimatı sizin dilediğiniz şekilde gerçekleştirir ve gerekli yerleştirmeleri yaparız.

Tüm bu işlemlerin başında müşterilerimizin içi rahat etsin diye nakliye sözleşmesi ve nakliye sigorta işlemlerini gerçekleştiririz.

Uygun Fiyatlı Nakliye Teslimatı

Nakliyat konusunda en çok endişe edilen konulardan biri de fiyat konusudur. Müşteriler, ödemeyi yaptıktan sonar eşyalarının durumu hakkında endişe duyabilirler. Tarafımızca yapılan sigorta sayesinde endişe duymadan eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye işlemleri için talep ettiğimiz fiyat müşterilerimizin karı düşünülerek belirlenir. Tüm mesafelerdeki nakliye işlemlerini uygun fiyatlı şekilde yaparız. Tüm nakliyeleriniz için sitemizde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Nakliye Firması Nasıl Seçilir?


Nakliye firması
seçimi, eşyalarınızın ve bütçenizin güvenliği açısından önem taşır. Firmamız evden eve nakliye işini uzman kadro ile müşteri önceliklerini kendi öncelikleri sayarak yapar. Nakliye firması seçimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

Firma tarafından dilediğinde müşteriye bilgi veriliyor olması önemlidir.
Firmanın telefon aracılığı ile ulaşılabilir olması, müşterilerin endişelerini önler.
Müşteri ve firmanın uzlaşması ve birlikte hareket edebilen firmaların seçimi, teslimatta aksaklıkların oluşmasını önler ve oluşabilecek problemleri öngörülebilir kılar.
Sektörde tecrübeli bir firmanın tercih edilmesi, nakliyenin karşılıklı güven bağları içerisinde yapılmasını kolaylaştırır.
Firma istenen ek hizmetleri karşılayabilmeli ve nakliyat öncesi konuyla ilgili hazırlığını yapmalıdır.

Rönesans Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizden gelen istekleri anlayışla değerlendirir ve özenle yerine getiririz. Tecrübeli takım arkadaşlarımızla birlikte, firma seçimi konusundaki tüm beklentilerinizi karşılarken uygun fiyatlı nakliye hizmeti veririz.

 

Yeni Dönem Nakliyede Sigorta Avantajı

Rönesans Nakliyat olarak müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak evden eve nakliye işlemleri yapıyoruz. Eşyalarınızın taşınması konusunda çok çeşitli güvenlik önlemleri almamızın yanı sıra, olası bir sorun durumunda mağduriyetinizi karşılamak için ek sigorta yapıyoruz. Yaptığımız sigorta ile sağlayabileceğiniz avantajlar şunlardır:

Eşyaların tarafımıza tesliminden itibaren herhangi bir kırık oluşması ya da benzeri durumlarda sigorta tarafından hasar karşılanır.
Evden eve nakliye esnasında gerçekleşen kaza vb. durumlarda mağduriyetiniz tarafımızca yapılan sigorta ile önlenir.
Sigorta ile eşyalarınızın taşınması ve paketlenmesi konusunda endişe duymadan nakliye için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eşyaların tarafımıza tesliminden itibaren herhangi bir kırık oluşması ya da benzeri durumlarda sigorta tarafından hasar karşılanır.

Uygun Fiyatlı ve Güvenilir Hizmetlerimiz

https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/Rönesans nakliye olarak müşterilerimizin öncelikleri bizim önceliklerimizdir. Bu sebeple verdiğimiz tüm hizmetlerde özenle ve dikkatle çalışır, müşterilerimizle güven bağlarına dayanan bir çalışma yürütürüz. Evden eve nakliye konusundaki üstün kaliteli hizmetlerimiz şunlardır:

Eşya paketleme sürecini sizin için en kolay hale getiririz. Bu sebeple, eşyalarınız için koliler tarafımızca sağlanır.
Taşınma için gerekli sökme işlemleri, uzman ekibimiz tarafından güvenle yapılır ve paketlenir.
Araca yükleme işlemi sırasında ağır kolileri hafif olanlardan ayırırız ve yükleme esnasında önce onların yerleşimi sağlarız. Böylelikle yolculuk boyunca hassas eşyalarınız herhangi bir baskı görmez ya da kolilerde ezilme yaşanmaz.
Nakliye esnasında eşyaları siz değerli müşterilerimizin arzularına göre yerleştiririz.
Taşınan kolilerin açma işlemini ve tüm yerleşimini kendimiz gerçekleştiririz.
Yeni evinizde eşyaları yerleştirirken monte edilmesi gereken beyaz eşya ve avize gibi ürünlerin montaj işlemlerini sizler için gerçekleştiririz.

Böylelikle nakliye işlemini sizin için en kolay ve konforlu hale getiririz.

Rönesans nakliye olarak müşterilerimizin öncelikleri bizim önceliklerimizdir. Bu sebeple verdiğimiz tüm hizmetlerde özenle ve dikkatle çalışır, müşterilerimizle güven bağlarına dayanan bir çalışma yürütürüz.

Nakliye Öncesi Güvenilir Paketleme

Paketleme işlemi, içerisinde yer alan ürünlerin, iç ve dış darbelere karşı ne kadar korunaklı olduğunu belirler. Rönesans Nakliye olarak hem firmamızı hem de müşterilerimizi korumak için tüm paketleme işlemlerini özenle gerçekleştiririz. Kendi getirdiğimiz dayanıklı kolilerle tüm paketleme işlemlerini gerçekleştiririz. Bir koliyi paketlerken dikkat ettiğimiz hususlar şunlardır:

Koli düzeni: Koli içerisine eşyaları yerleştirmeden önce, ıslanma gibi herhangi bir ekstrem duruma karşın koli tabanını saran bir katman sereriz. Ardından eşyaları genişliğine göre yerleştirmeye başlarız. Her kat üründe yeniden ara katman olarak koruyucu örteriz. Böylelikle, herhangi bir kırılma durumunda koli içerisindeki eşyalar birbirini etkilemez.

Koli Ağırlık Dağıtımı: Tıpkı ağır kolileri araç içerisinde tabana yerleştirmemiz gibi, koli içerisinde de ağırlığın eşit şekilde dağıtılmasına özen gösteririz. Genişliklerine ve büyüklüklerine göre ürünleri sağlı sollu dengeleyerek yerleştiririz. Bu sayede, kolilerin taşınması esnasında herhangi bir yırtılma oluşmasının önüne geçeriz.

Koli İçi Ek Önlemler: Kolileme yaparken kullandığımız materyalden ürünleri dizayn etmemize dek birçok detayı siz değerli müşterilerimizin konforu için özenle gerçekleştirir, dikkatle kontrollerden geçiririz. On yılı aşkın süredir hizmet veren Rönesans Nakliyat için müşterilerinin konforu daima öncelik taşır. Çok uygun fiyatlı evden eve nakliye işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, gönül rahatlığıyla ve pratik şekilde taşınabilirsiniz.

Paketleme işlemi, içerisinde yer alan ürünlerin, iç ve dış darbelere karşı ne kadar korunaklı olduğunu belirler. Rönesans Nakliye olarak hem firmamızı hem de müşterilerimizi korumak için tüm paketleme işlemlerini özenle gerçekleştiririz.

Maksimum Konforlu Nakliye İşlemi Fiyatları

Müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak özenle çalıştığımız gibi, mağdur etmeyen fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Müşteri öncelikli çalışarak yapılan nakliye işlemlerinin fiyat ölçeğini belirleyen durumlar şunlardır:

İlk önemli unsur yoldur. Eski evinizle yeni hedef noktası arasındaki mesafe, fiyatı etkiler.
Nakliye esnasında kullanılan yolların maddi karşılığı, belirlenen fiyatın içerisinde yer alır.
Paketlenen eşya sayısı işçiliği etkilediği gibi fiyatları da etkilemektedir.
Eşyalarınızın büyüklüğü, kullanılan koli sayısını ve büyüklüğünü etkilediğinden malzemeler fiyata dahil edilir.
Eşyalarınızın ağırlığı, nakliye aracı seçimi konusunda bizi yönlendirir. Bu sebeple, eşyalarınızın ağırlığı fiyatı belirlememizdeki ölçeklerden biridir.
Müşterilerimizin çıkarlarını koruyarak özenle çalıştığımız gibi, mağdur etmeyen fiyatlarla çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Müşteri öncelikli çalışarak yapılan nakliye işlemlerinin fiyat ölçeğini belirleyen durumlar şunlardır

evden eve nakliye fiyatları

Uygun Fiyatlı Nakliye İşlemleri için Bize Kolayca Ulaşın

Her daim müşterilerimiz için en iyisini yapmak adına çabalayan uzman ekibimiz tarafından verilen evden eve nakliye hizmeti, uygun fiyatlarla firmamız tarafından gerçekleştirilir. Bize Rönesans Evden Eve Nakliyat internet sitemizden ya da sitemizdeki iletişim kısmında bulunan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca nakliye işlemleriyle ilgili ek hizmetlerimizden de bizi arayarak haberdar olabilirsiniz. Her türlü nakliye işlemleriniz için bize ulaşıp adres ve eşya bilgisi vermeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir