Evden Eve Nakliyat

En İyi Evden Eve Nakliye Hizmeti için Yanınızdayız!

Taşınma sürecinin en önemli aşamalarından biri nakliye işlemidir. Biz de sunduğumuz evden eve nakliye hizmeti ile müşterilerimizin bu sürecini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlıyoruz.

Taşınma sürecinin en önemli aşamalarından biri nakliye işlemidir. Biz de sunduğumuz evden eve nakliye hizmeti ile müşterilerimizin bu sürecini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlıyoruz. 1990 yılından beri senelerdir uzman ekip arkadaşlarımızla verdiğimiz nakliye hizmetlerinde her şeyden önce müşterilerimizin önceliklerini dikkate alıyor, en uygun fiyata yüksek kalitede hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Sigorta güvencesi altında nakliye işlemlerini gerçekleştirerek müşterilerimizi olası risk durumlarına karşı da koruyoruz. Tüm nakliyeleriniz için endişe duymadan bizi tercih edebilir, bütçe dostu fiyatlarla güvenilir hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evden Eve Nakliye Hizmeti

Nakliyat, taşınması istenen ürünlerin belirlenen hedef adrese teslimatı olarak açıklanabilir. Evden eve nakliye ise evden alınan ürünlerin belirlenen yeni ev adresine, belirlenen zaman aralığında taşınması anlamına gelir. Bizler de sizin için en uygun nakliye işlemini sağlamak için gereken tüm hassasiyeti gösteriyoruz. Nakliye esnasında özellikle dikkat ettiğimiz önemli hususlar bulunuyor. Bunlar:

İlk olarak teslimat için verilen adresin nakliye günü doğruluğu kontrol edilir. Müşteri memnuniyeti ve konforu her zaman ilk önceliktir.
Taşıma ve teslimat için en uygun araç seçilir. Seçim yapılırken taşınacak eşyaların sayısı, boyutları ve hassasiyetleri göz önünde bulundurulur. Aynı zamanda gidilecek mesafe de dikkate alınır.
Seçilen araç ile teslim alım için eşyaların bulunduğu adrese ulaşılır. Paketlenmiş ürünler, büyük bir özenle nakliye aracına taşınır.
Araca yüklenen eşyalar, araç içerisine doğru ve sağlam bir şekilde yerleştirilir. Sonrasında en güvenli ve hızlı yoldan hedef adrese gidilir.

Rönesans Nakliyat olarak bize olan güveninizi boşa çıkarmamak için çalışırız. Hedef adrese teslimatı, sizin dilediğiniz şekilde gerçekleştirir ve arzu ettiğiniz yere eşyaların yerleşimini yaparız. Tüm bu işlemlerin başında müşterilerimizin içi rahat etsin diye nakliye sözleşmesi ve nakliye sigorta işlemlerini gerçekleştiririz.

En Uygun Fiyatlarda Nakliye Hizmeti

Nakliyat konusunda en sık endişe duyulan konuların başında ücretlendirme gelir. Müşteriler, ödemeyi yaptıktan sonra eşyalarının hasar görüp görmediği hususunda endişelenebilir. Bu noktada eşyaları güvence altına alan sigorta sayesinde endişe duymadan eşyalarınızın nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz. Nakliye işlemleri için talep ettiğimiz fiyat ise piyasa koşullarına en uygun şekilde hesaplanır. Mesafe ve eşya yoğunluğu fark etmeksizin, nakliye işlemlerini uygun fiyatlı şekilde yaparız. Evden eve nakliye hizmeti için sitemizde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilir, size uygun fiyat teklifini alabilirsiniz.

Nakliye Firması Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Nakliye firması seçerken, eşyaların güvenliği ve bütçenin korunması dikkate alınmalıdır. Rönesans Nakliyat, evden eve nakliye işini uzman kadrosu ile müşteri önceliklerini kendi öncelikleri sayarak yapar. Nakliye firması seçerken özellikle dikkat edilmesi gereken bazı noktalar şunlardır:

Firma tarafından müşteriye şeffaf bir şekilde bilgi verilmelidir.
Firmaya telefonla ulaşılabilmek müşterilerin endişelerini önüne geçer.
Müşteri ve firmanın uzlaşması ve birlikte hareket edebilen firmaların seçimi, teslimatta aksaklıkların oluşmasını önler ve oluşabilecek problemleri öngörülebilir kılar.
Tecrübe sahibi bir firmanın tercih edilmesi, referansların incelenmesini ve dolayısıyla güven ortamının oluşmasını sağlar.
Firmanın istenen ek hizmetleri karşılaması ve nakliyat öncesi konuyla ilgili tüm hazırlıkları yapması önemlidir.

Rönesans Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimizden gelen talepleri dikkatle dinler ve özenle yerine getirmeye çalışırız. Tecrübeli ekip arkadaşlarımızla nakliye hizmetlerinden tüm beklentilerinizi karşılarken uygun fiyatlı nakliye hizmeti veririz.

Nakliye firması seçerken, eşyaların güvenliği ve bütçenin korunması dikkate alınmalıdır. Rönesans Nakliyat, evden eve nakliye işini uzman kadrosu ile müşteri önceliklerini kendi öncelikleri sayarak yapar.

evden eve nakliye fiyatları

 

Nakliyecilikte Sigorta Güvencesi

Rönesans Nakliyat olarak müşterilerimizin önceliklerini göz önünde bulundurarak ve bütçelerini koruyarak evden eve nakliye işlemleri yapıyoruz. Taşınma sürecinde etkili güvenlik önlemleri almamızın yanında, olası bir sorun oluşmasına karşı mağduriyetinizi gidermek için ek sigorta güvencesi sunuyoruz. Yaptığımız sigorta ile sağlayabileceğiniz avantajlar ise şöyledir:

Eşyaların tarafımıza tesliminden itibaren herhangi bir hasar oluşması halinde sigorta tarafından zararınız karşılanır.
Evden eve nakliye sırasında ortaya çıkan kaza vb. durumlarda mağduriyetiniz tarafımızca yapılan sigorta ile önlenir.
Sigorta ile eşyalarınızın taşınması ve paketlenmesi sağlanır. Böylece kırılma riski olan ya da değerli eşyalarını koruma altına alınabilir.

Uygun Ödeme Koşulları ve Güvenli Taşıma

https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/Rönesans Nakliyat olarak müşterilerimizi, bizim ilk önceliğimizdir. Dolayısıyla müşterilerimizin hassasiyet gösterdiği noktalara, daha özenli yaklaşırız. Bu sebeple verdiğimiz tüm hizmetlerde, müşterilerimizle güven bağlarına dayanan bir çalışma yürütürüz. Evden eve nakliye konusundaki üstün kaliteli hizmetlerimiz şunlardır:

Eşya paketleme sürecini sizin için olabildiğince kolay hale getiririz. Bunun için tüm eşyalarınız paketlenir ve koliler halinde tarafımızca taşınır.
Taşınma için gerekli demonte-monte işlemleri, uzman ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılır ve paketlenir.
Araca yükleme işlemi sırasında ağır kolileri hafif olanlardan ayrı konumlandırırız ve yükleme esnasında önce onların yerleşimi sağlarız. Böylelikle yolculuk boyunca hassas eşyalarınız herhangi bir baskı görmez ya da kolilerde ezilme yaşanmaz.
Nakliye işlemi tamamlandıktan sonra eşyaları müşterilerimizin istediği alana yerleştiririz.
Taşınan kolilerin açma işlemini ve tüm yerleşimini bizzat gerçekleştiririz.
Yeni evinizde eşyaları yerleştirirken monte edilmesi gereken beyaz eşya, dolap, yatak ve avize gibi ürünlerin montaj işlemlerini gerçekleştiririz.

Sonuç olarak hayli yorucu ve stresli geçebilecek nakliye sürecini, sizin için keyifli ve konforlu hale getiririz.

Nakliye Öncesinde Paketleme Aşamaları

Paketleme işlemi, içerisinde yer alan ürünlerin iç ve dış darbelere karşı korunabilmesi anlamında en önemli aşamadır. Rönesans Nakliyat olarak hem firmamızı hem de müşterilerimizi korumak için tüm paketleme işlemlerini özenle gerçekleştiririz. Kendi getirdiğimiz dayanıklı kolilerle tüm paketleme işlemlerini tamamladıktan sonra taşıma sürecini başlatırız. Bir koliyi paketlerken dikkat ettiğimiz hususlar ise şunlardır:

Koli Düzeni: Eşyaları kolilere yerleştirmeden önce, dış etkenlere karşı koli tabanını saran bir katman sereriz. Sonrasında eşyaları genişliğine göre yerleştirir ve her kat üründe yeniden ara katman olarak koruyucu örteriz.
Koli Ağırlık Dağıtımı: Koli içerisinde de ağırlığın eşit şekilde dağıtılmasına özen göstermek gerekir. Genişliklerine ve büyüklüklerine göre ürünleri dengelemek önemlidir. Böylece kolilerin yırtılması ya da ciddi hasar görmesi engellenebilir.
Koli İçi Ek Önlemler: Kolileme yaparken kullanılan materyaller ve ek güvenlik önlemler, ürünlerin güvenli bir şekilde taşınması için gereklidir. Kırılacak ya da hassas eşyalarınız için özel paketleme seçenekleri uygular ve olası hasarlar için gereken tüm önlemleri alırız.

On yılı aşkın süredir hizmet veren Rönesans Nakliyat için müşterilerinin konforu daima öncelik taşır. Çok uygun fiyatlı evden eve nakliye işlemleri için bizimle iletişime geçebilir, gönül rahatlığıyla ve pratik şekilde taşınabilirsiniz.

Konforlu Nakliye Hizmeti Fiyatları

Müşterilerimizin bütçelerine uygun hazırladığımız fiyatlarımız, farklı etkenler üzerinden değişim gösterebilir. Ancak genel olarak, piyasa koşullarına göre en uygun evden eve nakliye fiyatlarını sunmaktayız. Müşteri öncelikli çalışarak yapılan nakliye işlemlerinin fiyat ölçeğini belirleyen durumlar şunlardır:

En önemli unsur gidilecek mesafedir. Eski evinizle yeni hedef noktası arasındaki mesafe arttıkça, fiyatı artabilir.
Nakliye esnasında kullanılan yolların maddi karşılığı, belirlenen fiyatın içerisinde yer alır.
Taşınacak eşya sayısı ve ağırlığı, işçiliği etkilediği gibi fiyatları da etkilemektedir.
Eşyalarınızın büyüklüğü, kullanılan koli sayısını ve büyüklüğünü etkilediğinden malzemeler fiyata dahil edilir.
Eşyalarınızın ağırlığı, nakliye aracı seçimi konusunda bizi yönlendirir. Bu sebeple, eşyalarınızın ağırlığı fiyatı belirlememizdeki ölçeklerden biridir.

Uygun Fiyatlı Nakliye için Bizi Arayın!

Her daim müşterilerimiz için en iyisini yapmak adına çabalayan uzman ekibimiz tarafından verilen evden eve nakliye hizmeti, uygun fiyatlarla firmamız tarafından gerçekleştirilir. Bize Rönesans Evden Eve Nakliyat internet sitemizden ya da sitemizdeki iletişim kısmında bulunan telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca nakliye işlemleriyle ilgili ek hizmetlerimizden de bizi arayarak haberdar olabilirsiniz. Her türlü nakliye işlemleriniz için bize ulaşıp adres ve eşya bilgisi vermeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir