Eşya Depolama

Evden Eve Depolama ile Eşyalarınız Güvenle Saklansın

Evden eve depolama, karmaşık ve stresli taşınma süreçlerinin kolaylıkla atlatılmasını sağlayan hizmetlerdendir.

Evden eve depolama, karmaşık ve stresli taşınma süreçlerinin kolaylıkla atlatılmasını sağlayan hizmetlerdendir. Yaşadıkları evden tamamen ayrılmak zorunda olan ev sahipleri, birçok işi kısa bir süre içerisinde halletmek zorunda kalır. Eşyaların nasıl toparlanıp taşınacağı ve yeni eve nasıl yerleştirileceği gibi sorular kafalarını kurcalarken yeni problemler de ortaya çıkabilir. Bu problemler arasında en sıkıntılı olan ve ne yapılması gerektiğinden emin olunamayan konu ise yeni eve götürülemeyen eşyaların nerede saklanacağıdır. Taşınılacak olan evde tadilat olması, henüz boşaltılmamış olması veya eski evden acilen çıkılması gereken durumlarda, ev eşyalarının bir yerde güvenle saklanması gerekir.

Rönesans Nakliyat, evden eve depolama hizmetiyle eşya depolama ihtiyaçlarını karşılayarak hem problemlerinizi hızla çözüme kavuşturmakta hem de taşınma sürecinizi hızlandırmak için yardımcı olmaktadır. Firmamız, uzun yıllardır edindiği tecrübelerinin izinden giderek planladığı profesyonel depolama hizmetleriyle müşteri memnuniyet oranları en yüksek depolama firması olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda, kısa veya uzun süreli evden eve depolama ihtiyaçlarına çözüm üretirken güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji depolama tekniklerimizi deneyimleyerek taşınma süreçlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 Evden Eve Depolama Hizmeti

Evden eve depolama hizmeti, taşınma süreci içerisinde eşyaların yeni eve taşınmasının mümkün olmadığı durumlar için verilmektedir.Evden eve depolama hizmeti, taşınma süreci içerisinde eşyaların yeni eve taşınmasının mümkün olmadığı durumlar için verilmektedir. Bazen evden eve taşınma işlemlerinde aksaklıklar yaşanabilir. Yeni evin tadilatının bitmemesi veya evin, eşyaların yerleştirilmesine hazır olmaması en yaygın problemlerdendir. Böyle bir durumda ev sahipleri endişeye kapılmakta ve süreci nasıl yönetebileceklerini bilememektedir. Kısa veya uzun süreli eşyalarını saklayabilecekleri yer arayışına giren ev sahipleri, evden eve depolama firmaları aramaya başlamakta ve güvenle eşyalarını emanet edebilecekleri bir hizmet beklemektedir. Firmamız, evden eve depolama hizmetiyle olası problemlerinizin her biri için en iyi çözümleri üretmekte ve beklentilerinizin farkında olarak sürecin hızla ilerlemesini mümkün kılacak bir işleyiş sunmaktadır.

Rönesans Nakliyat’ın evden eve depolama süreci, sözleşmenin yapılmasının ardından eşyaların muhafaza edilecekleri depolara özenle yerleştirilmesiyle başlamaktadır. Teslim tarihine kadar düzenli olarak bakımı yapılan depolar ve ilk günkü gibi teslim edilebilmesi için korunan eşyalar, güvenle saklanmaktadır. Ev eşyalarının saklandığı süre boyunca güvende olmaları ve zarar görmemeleri için gösterdiğimiz bu özeni, müşterilerimizle anlaştığımız ilk andan itibaren kanıtlamakta ve devamında pratik çözümlerimizi açıklamaktayız. Ayrıca firmamız beklenmedik problemlere karşı önlemlerini almayı ihmal etmemekle birlikte eşyaların sigortalanması ve 7/24 güvenlik kameralarıyla izlenmesi konusunda da hizmetlerini sürdürmektedir.

Evden Eve Depolama Süreci Nasıl İşler?

Eşya depolama hizmeti veren nakliye firmalarına yönetilen soruların en önemlisi sürecin nasıl işleyeceğidir.Eşya depolama hizmeti veren nakliye firmalarına yönetilen soruların en önemlisi sürecin nasıl işleyeceğidir. Bunun nedeni, depolama işlemlerinin her aşamasının ayrı bir özen ve çalışma gerektirmesidir. Öyle ki müşterilerin isteklerini doğru anlamak ve zamanında cevap verebilmek için en kısa sürede iletişime geçen müşteri destek hattından eşyaların korunması ve bakımı için çalışan personele kadar her birinin işlerini özenle yapması gerekir ki teslim gününe gelindiğinde eşyalar hasarsız bir şekilde iade edilebilsin. Bu doğrultuda, müşterilerle sürecin her aşamasının nasıl ilerleyeceğinin şeffaflıkla açıklanması gerekir. Firmamızın evden eve depolama süreci şu şekilde işlemektedir:

Müşterilerin talep ve beklentileri ekibimiz tarafından dinlenerek süreçle ilgili ayrıntılar paylaşılır.
Eşyaların miktarı ve hacmine uygun olan depo kiralanmak üzere rezerve edilir.
Ekiplerimiz eşyalarınızı teslim almak üzere size ulaşır.
Depolanmasını istediğiniz eşyalarınız özelliklerine göre paketlenerek araçlara yüklenir ve depolara taşınır.
Güvenli bir depolama hizmeti için eşyaların her biri hırsızlık, doğal afet veya yangın gibi problemlere karşı sigortalanır.
Depolara getirilen eşyalar, en uygun koşullarda saklanmak üzere rezerve edilen depolara dikkatle yerleştirilir.
Müşterinin talep ettiği süre boyunca depolarda kalan eşyalar, gerekli tüm güvenlik önlemleriyle korunur ve düzenli olarak depoların bakımının yapılması sağlanır.
Teslim tarihi geldiğinde eşyalar, uzman ekibimizle birlikte yeni evlerine doğru yola çıkar ve müşterilerimize teslim edilir.

 Neden Evden Eve Depolama Hizmeti Almalısınız?

Evden eve depolama, profesyonel firmalarla çalışıldığında her aşamasının özenle planlanması nedeniyle birçok kolaylık sağlamaktadır.Evden eve depolama, profesyonel firmalarla çalışıldığında her aşamasının özenle planlanması nedeniyle birçok kolaylık sağlamaktadır. Eşyalarınızın nerede ve hangi koşullarda saklanacağı konusundaki endişelerinizi ortadan kaldıracak olan bu hizmeti aldığınız takdirde taşınma süreciniz aksamadan devam edecektir. Evden eve depolama hizmeti talep etmenizi sağlayacak nedenler şu şekildedir:

Yeni evinize taşınana kadar eşyalarınızı koyabileceğiniz korunaklı bir alanınız olur.
Eşyalarınız dilediğiniz kadar depolarda muhafaza edilir ve bu süreçte düzenli olarak kontrolleri yapılır.
Güvenliklerinden ve zarar görmeyeceklerinden emin olmanız nedeniyle eşyalarınızın durumunu düşünmenize gerek kalmaz.
Eşyalarınız evinizden paketlenerek alınır ve aynı şekilde yeni evinize teslim edilir. Böylece taşınma süreciniz hızlanır.
Beklenmedik zamanlarda oluşabilecek doğal afet, yangın ve hırsızlık gibi problemlere karşı eşyalarınız sigortalanır.
Depoların düzenli olarak bakımı yapılacağı gibi eşyalarınız da belirli aralıklarla zarar görmemeleri için kontrol edilir.
Depolar böcek ve haşerelere karşı eşyalarınıza zarar verilmeden ilaçlanır, dezenfekte edilir ve havalandırılır.
Maddi olarak birçok avantaj elde edersiniz. Çünkü yalnızca eşyalarınız için daire kiralamak oldukça pahalı bir işlemdir. Fakat evden eve depolama hizmetlerimiz uygun fiyatlarla size sunulmaktadır.
Depolar 7/24 güvenlik kamerasıyla izlenir ve eşyalarınızın güvenliği için gerekli her tedbir alınır.
Eşyalarınızı bize teslim etmeniz için hazırlanan sözleşmeler ile karşılıklı bir güvence elde edilir.
Tüm süreç alanında uzman, eğitimli ve deneyimli bir ekip tarafından yönetilir. Bu da depolama hizmetinin her aşamasının profesyonel bir şekilde planlanacağı anlamına gelir.

Evden Eve Depolama Fiyatları

Evden eve depolama hizmetinin müşteriler için yarattığı en büyük fırsat fiyat politikasıdır.

evden eve depolama fiyatları

Evden eve depolama hizmetinin müşteriler için yarattığı en büyük fırsat fiyat politikasıdır. Firmamız, müşteri deneyimli odaklı bir anlayışa sahip olması nedeniyle kaliteli hizmetlerini herkesin deneyimleyebilmesi için oldukça uygun bir fiyat listesi sunmaktadır. Sürece dair en fazla merak edilen konunun depolama ücretleri olduğu düşünüldüğünde de bu soruyu yanıtlamamız gerekir.  

İlk olarak bilinmelidir ki müşterilerin beklentileri ve talepleri dinlenmeden net bir fiyat bilgisi vermek yanıltıcı ve yanlış olur. Çünkü belirli değişkenler, sürecin planlanma aşamalarının özelleştirilmesine neden olduğu gibi fiyat farklarının da ortaya çıkmasına yol açmaktadır. Yeni ve eski evin konumu, binanın katı, eşyaların miktarı, eşyaların hacmi, paketleme uygulamaları, asansörlü taşımacılık ihtiyaçları ve özel istekler göz önünde bulundurulduğunda kesin konuşmak doğru olmayacaktır.

Firmamız, net bir bilgi vermese de bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm sorularınızı cevaplandırarak aklınızda hiçbir soru kalmayana kadar sizlere yardımcı olmaktadır. Profesyonel depolama hizmetleri veren firmaların her birinin bu politikayı izlediğinden emin olabilirsiniz. Evden eve nakliyat hizmetimiz, sizlere kaliteyi uygun fiyatlarla sunduğumuzun kanıtı niteliğindedir ve abartılı fiyat politikalarına asla başvurulmamaktadır.

 Evden Evde Depolama Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Rönesans Nakliyat’ın evden eve depolama hizmetinden yararlanmak için web sitesi üzerinde yer alan iletişim numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirRönesans Nakliyat’ın evden eve depolama hizmetinden yararlanmak için web sitesi üzerinde yer alan iletişim numaralarını kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz, size sorular yönelterek bilgi almasının ardından randevu gününüzde sizlere ulaşacaktır. Taleplerinize uygun olarak planlanan sürecin her bir aşaması size iletilecek ve merak ettikleriniz yanıtlanacaktır.

Firmamızın İstanbul’da sağladığı ve en fazla tercih edilen hizmetlerinden olan İstanbul eşya depolama hizmeti ile ilgili ayrıntıları sürecin işleyişine dair bilgi edinmek açısından inceleyebilir ve indirimden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir