Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile Taşınmak Artık Çok Kolay!

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti ile yorucu ve stresli olan taşınma süreci sizin için artık çok daha kolay bir hal alabilir

Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti ile yorucu ve stresli olan taşınma süreci sizin için artık çok daha kolay bir hal alabilir. Firmamızın vermiş olduğu hizmetler sayesinde evinizdeki bütün eşyaların paketlenmesinin yanı sıra, uzman ekibimiz yeni evinizde tüm eşyalarınızın yerleştirilmesini sağlar. Eğer eşyalarınızı halihazırda zaten topladıysanız bile firmamızın verdiği taşıma hizmetleri sayesinde size uygun bir kamyon ile eşyalarınız yeni adresine taşınır. Böylece firmamız ve uzman ekibimiz sayesinde taşınma süreciniz daha zahmetsiz ve stressiz bir hal alır.
Yıllarınızı geçirdiğiniz bir evden tüm anılarınızı geride bırakarak yepyeni bir eve taşınmak elbette zor bir süreçten geçmenize neden olur. Hem yorgun hem stresli hem de hüzünlü olduğunuz taşınma sürecinde verdiğimiz  Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde üzerinizdeki yükü biraz olsun azaltmak için hizmetinizdeyiz.
Kaliteli ve profesyonel bir nakliye hizmeti almak tüm insanların hakkıdır. Firmamız bu durumu en iyi şekilde anlayarak müşteri memnuniyetini temel alır ve tüm müşterilerine en kaliteli nakliye hizmetini sunar. Siz de herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınız, güvenilir, konforlu ve kaliteli bir taşınma süreci yaşamak için firmamızla iletişime geçebilir ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız sayesinde taşınma sürecinizi kolaylaştırabilir

kadiköy evden eve taşımacılık

Bir yerden başka bir yere taşınmak, pek çok insan için korkutucu bir iş gibi görünmektedir. Taşınma süreci; eşyaların paketlenmesi, kolilere yerleştirilmesi ve hangi eşyanın hangi kolide olduğunun bilinmemesi gibi sebeplerden ötürü oldukça karmaşık bir süreçtir. Bu sebeple, eğer yakın zamanda taşınmayı düşünüyorsanız taşınma işinizi daha da ertelemeden bir an evvel planlamanız gerekir.
Nihayet sürekli ertelediğiniz taşınma sürecinizi planladınız ancak bunun için aradığınız kalitede ve güvenilirlikte bir nakliye firması bulamıyor olabilirsiniz. Çünkü piyasada pek çok nakliye firması vaat ettiği kalitede hizmet vermemektedir. Böylece insanların birçoğu, taşınırken mağdur olmakta ve zaten stresli olan bu süreci daha da stresli geçirmektedir. Siz de taşınırken bu tür sorunlardan mustarip olmamak için firmamızın verdiği profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Elbette ki taşınmak herkes için oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Bu nedenle bir nakliye firmasından yardım almadan taşınma işini tek başınıza gerçekleştirmeniz oldukça zordur. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız sayesinde taşınma sürecinizi kolaylaştırabilir ve daha az yorulabilirsiniz. Firmamızın verdiği taşınma hizmetleri ise şu şekildedir:

 • Eşyalarınız için koli getirmek
 • Avizelerinizi sökmek ve yeniden bağlamak
 • Getirilen koliler için eşyalarınızı paketlemek
 • Demonte edilmesi gereken eşyalarınızın demontajının yapmak
 • Beyaz eşyalarınızı ve diğer elektronik eşyalarınızın kurulumunu yapmak
 • Yeni evinizde eşyalarınızı isteğinize göre yerleştirmek

Tüm bunlara ek olarak firmamız, olası bir kaza durumunda mağduriyet yaşamamanız amacıyla eşyalarınız için sigorta yapar.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile Güvenilir Taşınma

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.Eğer yakın zamandaki planlarınız içerisinde taşınmak varsa, alanında tecrübeli firmamızdan yardım alarak Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece taşınma süreciniz hakkında sahip olduğunuz bütün stresten kurtulabilirsiniz.
Firmamızın müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan politikası sayesinde bütün eşyalarınız tamamen yeni ve hijyen kurallarına uygun malzemelerle paketlenir. Hassas ve kırılabilecek eşyalarınıza ekstra dikkat eden firmamız sayesinde demonte ve monte edilmesi gereken büyük eşyalarınızı da güvenle yeni evinize teslim edilir.
Nakliye alanında son derece profesyonel ekibimizin hünerli elleri sayesinde eşyalarınızın hiçbiri zarar görmez. Siz de Kadıköy evden eve nakliyat ile güvenilir bir şekilde taşınmayı deneyimlemek için web sitemizi ziyaret edebilir ve firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanarak müşteri memnuniyetinin önceliğimiz olduğunu siz de görebilir ve deneyimleyebilirsiniz.

kadiköy evden eve nakliyat fiyatları

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizden yararlanarak müşteri memnuniyetinin önceliğimiz olduğunu siz de görebilir ve deneyimleyebilirsiniz. Uyguladığımız uygun fiyata yüksek kalite politikası sayesinde bütün müşterilerimizin iyi bir taşınma sürecinden geçmesi temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Alanında usta çalışma arkadaşlarımız ile taşınmanız öncesinde, taşınmanız esnasında ve taşınmanız sonrasında konu ile ilgili her türlü durumda size yardımcı olacağımızın garantisini veririz.
Fiyat konusunda size oldukça yardımcı olan firmamız sayesinde bütçenizi zorlamadan, uygun bir fiyata taşınma sürecinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ancak unutmamanız gerekir ki nakliye ücretleri dört ana faktöre göre değişkenlik gösterebilir. Bu faktörler şunlardır:

 • Taşınacak eşyalarınızın miktarı
 • Sahip olduğunuz eşyaların büyüklüğü
 • Paketlenen eşyalarınızın ağırlığı
 • Eski eviniz ile yeni eviniz arasındaki mesafe

Sayılan bu dört ana faktör fiyatlandırma üzerinde etkili olsa da firmamız, genel olarak uygun fiyat politikasından şaşmamaya gayret göstermektedir. Eğer siz de Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat için Aldığımız COVID Önlemleri

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri verirken firmamız ve ekip arkadaşlarımız aşağıdaki prosedürler doğrultusunda eşyalarınızın taşınmasını ve paketlenmesini gerçekleştirirlerSon 2 senedir tüm dünyada etkili olan pandemi nedeniyle firmamız, hem sizin sağlığınız hem de çalışanlarımızın sağlığı için pek çok tedbir alarak verdiği taşınma hizmetlerini sürdürmektedir. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri verirken firmamız ve ekip arkadaşlarımız aşağıdaki prosedürler doğrultusunda eşyalarınızın taşınmasını ve paketlenmesini gerçekleştirirler:

 • Eşya toplamak ve paketlemek için kullanılan herhangi bir nesne, kullanılmadan önce ve sonra her defasında dezenfekte edilir.
 • Ekibimizdeki her bir kişi, eşyalarınızı yeni evinize teslim ederken ellerine eldiven takar ve sürekli olarak el dezenfektanı kullanır.
 • Profesyonel ekibimizde yer alan her bir kişi, maske kullanımına özen gösterir ve sizinle aralarındaki sosyal mesafe sınırına dikkat eder.

Böylece firmamız ve ekip arkadaşlarımızın Corona virüsü için almış olduğu bu tedbirler sayesinde taşınırken bir de sağlığınız için endişe etmenize gerek kalmaz. Eşyalarınızın yanı sıra sağlığınızı da önemseyen firmamızdan nakliye randevusu almak için internet sitemizi ziyaret edebilir ya da müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat ile Hassas Eşyalarınız Nasıl Paketlenir?

Kadıköy evden eve nakliyat ile hassas eşyalarınız şu şekilde paketlenirBaşta borcam, biblo, tabak ve bardak gibi hassas ve kırılabilecek olan eşya grubu, taşınacak insanların en büyük korkulu rüyalarından biridir. Bu nedenle kırılabilecek yapıda olan eşyalarınızı nakliye firmamızda yer alan profesyonel ekibin güvenilir ellerine teslim ederek onların toparlamasına ve paketlemesine onay vermeniz sizin için en iyisidir. Kadıköy evden eve nakliyat ile hassas eşyalarınız şu şekilde paketlenir:

 • Öncelikle kırılabilecek olan bütün eşyalarınız ambalaj kağıtlarına sarılır.
 • Daha sonra çift oluklu kolilere kırılmayacak ve zarar görmeyecek bir şekilde yerleştirilir.
 • Kolinin en alt kısmına ambalaj kâğıdı serilerek kırılabilecek olan eşyalarınızın tümü için kalın bir koruma tabakası oluşturulur. Böylece koliniz taşınırken bir yere çarpsa bile içindeki eşyalar zarar görmez.
 • Ağır olan eşyalarınız daha hafif ve daha hassas olan eşyalarınıza zarar vermesin diye kolinin tabanına yerleştirilir.
 • Ağır olan eşyalarınızı bir sıra halinde dizdikten sonra üstlerine koruma sağlamak için ambalaj kâğıdı serilir. Bu sayede yeni bir koruma tabakası elde edilerek üst sıraya konulacak eşyalar için zemin elde edilir.
 • Daha sonra koli dolana kadar aynı işlemler sırasıyla tekrar tekrar uygulanır.
 • Koli dolduktan sonra ise en üste tekrar ambalaj kâğıdı serilerek üstteki eşyalar koruma altına alınır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir