Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Sayesinde Taşınma Derdine Son!

Ümraniye evden eve nakliyat güvencesiyle sorunsuz taşınmak ister misiniz?

Ümraniye evden eve nakliyat güvencesiyle sorunsuz taşınmak ister misiniz? Üstelik “ya çizilirse ya kırılırsa” derdi olmadan. Ev taşımak yan daireye dahi olsa her insan için büyük bir külfet. Özellikle de çok fazla eşyası bulunan kişiler için bu sorunu kelimelere dökmek mümkün değil. Doğru nakliye firmasını bulmak, eşyaları toparlamak, paketlemek derken üzerinizden büyük bir yorgunluk geçip gidiyor olabilir. Düşünmek bile yorulmanıza neden oluyor, öyle değil mi? İşte böyle zorlu anlarda sizlere bir telefon kadar yakında bulunan firmamız, evden eve nakliyatta büyük bir devrime imza atıyor.
Gözünüzde büyüyen nakliyelerde bir numaralı dostunuz olacak firmamız sayesinde oldukça kısa sürelerde yeni dairenize taşınabilirsiniz. Üstelik kırılma, dökülme, çizilme gibi istenmeyen hiçbir durum olmadan. Büyük merak uyandıran bu evden eve nakliyatın tüm detaylarını sizler için bir araya topladık.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl İşler?

Ümraniye evden eve nakliyat sürecini sizlere özetlemek gerekirse; ilk aşama siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmasıyla başlamaktadırÜmraniye, evden eve nakliyat faaliyetlerinin sık rastlandığı yerleşim yerlerinden biridir. Yüksek katlı binalarla çevrilmiş olan bu ilçede ev ve ofis taşıma süreçleri genellikle asansörlü taşımacılıkla yürütülür. Oldukça güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı olarak karşınıza çıkacak olan bu hizmetlerin tüm detaylarını firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Genel olarak Ümraniye evden eve nakliyat sürecini sizlere özetlemek gerekirse; ilk aşama siz değerli müşterilerimizin bize ulaşmasıyla başlamaktadır. Ön bilgi ve fiyat odaklı yapacağınız bu iletişimde sizlerden istenecek belli başlı bilgiler vardır. Bu bilgiler; nereden nereye taşınma olacağı, taşınacak eşyaların listesi, eski ve yeni binanın kat durumu ve taşınma tarihidir. Bu esnada karşılıklı sorular yönelterek daha net bir anlaşma sağlanır. Yapılan görüşmeler olumlu sonuçlandığı anda Ümraniye evden eve nakliyat süreci başlatılmış olur ve şu aşamalara geçilir:

  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti.
  • Eşya paketleme aşaması.
  • Paketlenen eşyaların araca yüklenmesi. (asansörlü/asansörsüz)
  • Varış noktasında eşyaların aynı özenle yeni daireye çıkarılması.
  • Montajı yapılması gereken eşyaların kurulması ve nakliyenin sonlandırılması.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Evden eve nakliyat faaliyetleri ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetiyle başlarfaaliyetleri ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetiyle başlar. Bu hizmeti almak hem siz değerli müşteriler hem de sorunsuz taşıma işlemleri için oldukça önemlidir. Firmamızla iletişime geçtiğiniz anda bu hizmeti talep edebiliyorsunuz. Taşınacağınız ev adresine, müsait olduğunuz bir zaman diliminde alanının en iyi ekspertizleri geliyor. Evin konumu, taşınmaya uygunluğu, eşyaların miktarı, paketlenme şekilleri ve çok daha fazlasını bu keşifler sayesinde netleştirebiliyoruz. Yapılan keşifler aynı zamanda evden eve nakliyat ücretini de belirlemektedir. Ücretsiz olarak alabildiğiniz bu hizmet sonrasında taşınma günü ve saati kararlaştırılır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Eşya Paketleme Aşaması

Ev ve ofis nakliyatlarının en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir.Ev ve ofis nakliyatlarının en önemli aşaması eşyaların paketlenmesidir. Bildiğiniz gibi başta beyaz eşyalar ve teknolojik aletler olmak üzere her mobilyanın farklı bir paketlemeye ihtiyacı var. Bu süreci oldukça başarılı bir şekilde tamamlayan firmamız küçük bir çizik ihtimaline dahi mahal vermez. Özenle paketlenen eşyalar, sizin yönlendirmeniz doğrultusunda ister oda oda isterseniz de eşya cinsine göre ayrılarak taşınmaya hazır hale getirilir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Paketlenen Eşyaların Taşıma Aracına Yüklenmesi

Paketlenen eşyaların belli bir özen ve düzenle nakliye aracına indirmesiyle yükleme aşamasına geçilir. Gerekli koruma ve sabitleme önlemleri alınan eşyalar dikkatli bir şekilde araca indirilir. Ümraniye ilçesinde genellikle yüksek katlı binalar bulunduğu için çoğu zaman asansörlü nakliyat tercih edilir. Bu esnada taşıma ekibimizden bazıları eşyaları asansöre yüklerken kalan kişilerde araç içerisinde özel bir sıralama yapmaktadır. Böylece hiçbir eşya zarar almadan yeni evinize doğru yola çıkabilecektir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat ile Eşyaların Yeni Daireye Çıkarılması

Nakliye aracına yüklediğimiz tüm eşyalarınız varış noktasına ulaştığı anda direkt boşaltma aşamasına geçer. Bu aşamada da yine kaçıncı katta bulunduğunuz dikkate alınır. Yüksek katlı bina olduğunu farz edersek yine asansörlerimizle eşyalarınız özenli bir şekilde yeni daireye çıkarılır. Tüm eşyaların daireye boşaltılmasıyla son aşamaya geçilebilir.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Sayesinde Eşya Montajlarının Tamamlanması

Evden eve nakliyat son aşaması olarak karşımıza çıkan montaj, taşınma başlamadan önce sökülen dolap, yatak, koltuk gibi önemli eşyaları kapsar. De-monte halde paketlenerek zarar alması önlenen her eşya aynı özen ile bir araya getirilir. Bu konuda alanın en iyi montaj ustalarıyla çalıştığımızın da hemen altını çizelim. Eşyaların montajı bitip yerine sabitlendikten sonra nakliyat sürecini başarılı ve mutlu bir şekilde sonlandırabiliyoruz.

Kadıköy evden eve nakliyat: https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/kadikoy-evden-eve-nakliyat-ile-tasinmak-artik-cok-kolay/

üsküdar evden eve nakliyat: https://www.ronesansevdenevenakliyat.com/uskudar-evden-eve-nakliyat-ile-guvenle-tasinin-444-59-86/

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Fiyatları

mraniye evden eve nakliyat firmamız kişilerin ihtiyacı olan nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde sunabilmektedir.

ümraniye evden eve nakliyat fiyatları

İstanbul’un kalabalık ilçelerinden biri olan Ümraniye çoğunlukla yüksek katlı binalardan oluşur. Genel olarak tayin, ev değişikliği, iş ya da eğitim durumu gibi nedenlerle kişiler bu bölgede ev değişikliğine gidebilirler. Bu noktada, “anında hizmet” politikası güden Ümraniye evden eve nakliyat firmamız kişilerin ihtiyacı olan nakliye hizmetini sorunsuz bir şekilde sunabilmektedir. Belli prensiplere ve kurallara bağlı olarak yürütülen taşıma işlemleri sigortalı ve sözleşmeli olarak yapılır. Elbette bazı istisnai durumlar taşınma başlamadan karşılıklı konuşularak çözüme kavuşturulur.

İlçenin yüksek katlı binalardan oluşması evden eve asansörlü taşımacılığın yapılmasını da bir nebze zorunlu kılar. Tabi hal böyle olunca hemen akıllara nakliye fiyatlarının yükseleceği gelebilir. O sebeple nakliye firmalarının sizlere sunduğu taşıma ücretleri neye göre belirlenir hemen listeleyelim:

  • Taşıma mesafesi,
  • Taşınacak eşyanın miktarı,
  • Taşıma türü,
  • Paketleme ve montaj işlemleri.

Bu listelediğimiz kriterler size taşınma işlemi için çıkarılacak ücreti belli edecektir. Özetle yeniden belirtmek gerekirse Ümraniye evden eve nakliyat firmamızın sizlere sunduğu nakliye ücretleri bu kriterler baz alınarak hesaplanır.

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Öncesi Yapılması Gerekenler

Ümraniye evden eve nakliyat firmamızla taşınmaya karar vermeden önce ilk yapmanız gereken şey hangi eşyaların taşınacağına karar vermenizdir.

ümraniye evden eve taşımacılık

Ümraniye evden eve nakliyat firmamızla taşınmaya karar vermeden önce ilk yapmanız gereken şey hangi eşyaların taşınacağına karar vermenizdir. Öyle ki ev taşımalarının büyük bir çoğunluğunda yıllardır kullanılmayan pek çok eski eşya da gün yüzüne çıkabilmektedir. Bu tarz ekstra külfet yaratan eşyaları ayıklayabilirsiniz. Eğer kullanmıyorsanız ya da yanınıza almayacaksanız bu eşyaların taşınmasına ve size ek masraf çıkarmasına izin vermeyin.

Aynı zamanda vitrin süsleri, mutfak eşyaları gibi kırılma olasılığı yüksek eşyaları kimin paketleyeceğine de karar vermelisiniz. Böyle eşyalar oldukça hassas malzemelerden yapıldığı için paketleme ve taşıma esnasında zarar alma ihtimalleri yüksek olabiliyor. Garantisi verilemeyen bu hizmet için paketlemeyi siz mi yapacaksınız yoksa firma çalışanları mı net karar vermelisiniz.

Hangi eşyaların taşınacağı ve hangilerinin kim tarafından paketleneceğine net karar verdikten sonra yapmanız gereken son önemli şey, nakliye firmamızla her detayı konuşmaktır. Özellikle taşınma işlemi başlamadan önce ekip sizlerle detaylı bir görüşme yapacaktır. Bu esnada aklınıza gelen ya da kafanızı kurcalayan her konuda görüşme sağlamalısınız. Karşılıklı olarak yapılan bu görüşmeden içiniz tamamen rahatlamış olarak çekilebilmelisiniz. Hatta bu görüşmeler esnasında eşyaların nasıl ayrılması gerektiği ya da hangilerine önem verilmesi gerektiği gibi küçük detayları bile dile getirebilmelisiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir